Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja sok nő, hogy első randin a férfi fizessen sokat?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon de lány ismerős is mondja, hogy a férfinak illene ebédre, vacsorára meghívni a nőt első randin. Szerintem korai.
2018. okt. 7. 10:16
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
86%
Egy ilyet se olvastam itt, illetve nem is ismerek ilyen embert személyesen sem. Max egy kaja, de inkább egy kv.
2018. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
#1 Nem vagy tisztában a fogalmakkal. A feminácik ponthogy nem hagyják a férfiakat fizetni, mert nem akarnak a másik nemtől függeni.
2018. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7%
#13 A klasszikus értelemben vett feministák nem hagyják, de ilyenek ma már alig vannak. A feminácik hagyják, sőt elvárják, mert nekik csak az kell az egyenjogúságból, amivel ők járnak jól.
2018. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

"Mert feminácik. Szerintük a férfinak el kell tartania a nőt."

Sulyos fogalomzavar van ebben. Mikor valaki nem ismeri egy szo jelenteset, de eleg ostoba ahhoz, hogy hasznalja.


Ketlem, hogy a nok ezt elvarnak, foleg elso randin, de a vasarnapi ebed melle biztos jol esett ide bebofogni.

2018. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Pumukli alfahím ***** válasza:
9%
Akinek nőre van szüksége,az fizessen keményen.
2018. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők, akik úgy gondolják, hogy egy férfinak kell eltartani egy nőt, de azok olyan messze vannak a feminizmustól, mint Makó Jeruzsálemtől. Azt sem tudják, mi a feminizmus. Ők egyszerűen olyan típusú emberek, (mert férfiben is van ilyen) aki nem törődik a kötelességeivel, csak a jogaival, aki nem ismeri a kölcsönösség fogalmát, tárgyiasítja a másikat. Ha nő, atm-nek tekinti, ha férfi, szexrobotnak vagy házvezetőnőnek stb.
2018. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A férfiakat eltartó vagy nőkön élősködő férfiakról miért nem agyalsz ki sosem kérdést?Pedig számosan vannak.
2018. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%

Az ilyen nők anyagiasak. Plain and simple.

Itt pedig tagadják a nyilvánvalót.

2018. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%
#17 Ilyenről én még nem hallottam. Lehet, hogy van, de messze nem annyira általános jelenség, mint a férfiakon élősködő nők.
2018. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

azért mert ezeket a nőket csak a pénz motiválja...

a normális nőket már huszonévesen elkapkodják, marad a pénzvadász selejt, akik mindent a férfitól várnak el


#2 ismered a mondást, miszerint Krisztus koporsóját se őrizték ingyen?


#14 kisapám, melyik szó jelentésével van problémád?

jaaa értem, nem tetszik, hogy valaki nyíltan kimondta a nyilvánvalót, miszerint sok nő elvárja a férfitól, hogy eltartsa

szemmel láthatóan fogalmad sincs a párkapcsolatokról, vagy csak simán ténytagadsz, ez ugyanis mindenütt így megy

a többi ostobaságodon már csak röhögtem

kaptad is helyből a mínuszt


#17 mutass már kérlek ilyen nőket, oké? csak mert én tudok száz olyan nőt mutatni neked csípőből, aki a férfiakon élősködik...mit százat,ezreket!

ezt bebuktad, kisapám, a mínuszt te is kaptad helyből

2019. szept. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!