Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek az ilyen “modern hippi” stílusú lányok? Kezdenétek egy ilyen lánnyal/ terveznétek vele komolyabbat?

Figyelt kérdés

külsőre: színes ruhák, szoknyák, laza öltözködés, semmi smink, semmi magassarkú, hosszú kiengedett/ befonott/ raszta vagy színes haj


belsőre:

szereti a természetet, szeret kirándulni, szereti az állatokat, mindenkivel kedves, segítőkész, ilyen területen is dolgozik, önkénteskedik, emellett érzékeny, senkit se bánt csak ha őt bántják, nem ítélkezik


Én 24/F vagyok, randiztam egy ilyen lánnyal. nagyon megnyerő, elvarázsolt teljesen de félek hogy komolyabb kapcsolatra nem alkalmas.. volt már ismerősöm aki benézte egy ilyen hippi lánnyal


2018. okt. 10. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nem egyformák! Attól, hogy mindkettőt bekategorizálta valaki hippiként még egymás szöges ellentétei is lehetnek ők ketten.

Van olyan hippi, aki annak vallja magát, de nála ez kimerül abban, hogy néha bedob egy fecnit meg eljár fesztiválozni a természetbe, amit aztán agyonszemetel. Meg van olyan is aki nem vallja magát annak, de szereti a szép dolgokat és békében él önmagával és másokkal, harmóniára törekszik a természettel. Ha ez utóbbi kategória, akkor becsüld meg, mert ritka kincs.

2018. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyenek általában ri bancok és/vagy libbantak. Kerülendő.
2018. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Az alapján,amit leírtál róla,én simán adnék neki esélyt,ha nem füvezik,dohányzik mellette,és megbízható,és van felelősségérzete.
2018. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

ó, volt ilyen csoporttàrsam.


Cuki kis kedves, mindenkit szeretö, megèrtö kislàny.

A gólyatàbor elsö napjàn màr az egyik hökös sràc dugta.(baràtja otthon vàrta)

Aztàn ebböl sok sok elönye lett késöbb.


Kis minden happy làny, akinek minden összejön, sosem bukik el, a hàttérböl milliomos apuka tàmogatja eröteljesen. És pl. nem érti, màs miért veszi komolyabban az életet.

2018. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja! Próbáld jobban megismerni szerintem.


Nőként nekem elegem van a hippi férfiakból az biztos. Ó, szeretet! Meg társaság! Aha... Mindenki dug mindenkivel.

2018. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!