Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexet akar vagy komolyab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar vagy komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2-3 hete megismertem egy srácot akivel sokat beszelgettunk, meg voltunk már kávézni és ebedeltuk is egyutt, de ez egyik sem elore megbeszelt randi, hanem sulibol adodoan. Nagyon szimpi srac, kedves, jo a humora, nagyon passzolunk egymashoz.


Tegnap volt az elso igazi randink. Nagyon jó volt, jól ereztem magam, ugyanolyan jo humoru es kedves volt mint szokott. Viszont többször is megcsokolt. Setaltunk egy picit majd leultunk egy padra es ott csokolt meg eloszor majd utana amig ott ultunk tobbszor is, majd hazafele kezenfoga setaltunk és valami olyasmit is mondott amibol nekem az jott le hogy kvazi megkert legyek a baratnoje. Nem gyors ez igy picit? Nekem még sose volt igazi párkapcsoltatom de régebbi randin még alig jutottunk el az elso csokig. Nem tudom hogy csak gyorsan az agyaban szeretne vagy ennyire bejovok neki?


20/L



2017. máj. 22. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudni, csak ő tudja.

Annyi biztos, hogy első randis szexből is lehet házasság és hosszú párkapcsolat. Én annak a híve vagyok, hogy felesleges húzni az időt, ha szimpatikus a másik és úgy érzed lehetne több is.

2017. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy mi a gyors. Ha úgy érzed, hogy az, akkor szólj hogy lassítsatok. De szerintem 2-3 hét ismerkedés alatt csókolózni egyáltalán nem gyors. A többi meg rajtad múlik, ahogy neked jó.
2017. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Várj egy hónapot a szexszel és kiderül. Ha nem bír várni csak meg akart hágni, de ha bír várni, akkor lehet komoly is.

Persze ez se kőbe vésett szabály, mert olyan is van, hogy képes az idők végezetéig is várni valaki, ha szexről van szó és miután megkapta amit akart lelép.


Ha nincsenek vele különösebb rossz érzéseid, akkor talán megúszod, hogy csak kihasználjon.

2017. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaguar-Warrior-ral értek egyet, hozzátéve, hogy a csak szexet akar felfogás téves. A férfiak nagy részét elsőnek ez motiválja, utána jön az, hogy megéri-e többet is belefektetni. Hülye taktika direkt azért húzni, mert akkor komolyan vesznek. Nem emiatt fognak komolyan venni.
2017. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3

Meg olyan is van, hogy egy hónapig semmi testiség nincs, emiatt a másik elbizonytalanodik abban, hogy akkor ugyan miért van vele, lehet be sem jön neki csak szórakozik és lelép.


Ez a nők által kreált hülyeség, hogy ha azonnal odaadják magukat akkor a férfiak majd így meg úgy néznek rá és emiatt nem kell nekik tovább.

2017. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.


Igen ez az, hogy tényleg minden tökéletes volt csak ez egy picit fura volt nekem. Mármint nyilvan en is hibás vagyok mert visszacsokoltam, nem alllitottam le hogy nyugi, es jo is volt szoval nem tudom hogy min bajlodom csak valahol mélyen mégis azt gondolom hogy ez picit gyors.

De igen, valoszinuleg ez majd kesobb fog kiderulni, mert a szex nekem minimum egy honap utan johet szoba csak mert ez lenne az elso.

2017. máj. 22. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

A fiú szexet akar, kérdező. Akár bevallja ezt, akár nem. Akár fúj a szél, akár nem. Akár cigány gyerekek potyognak az égből, akár nem. A fiú szexet akar. Szexet akar reggel, szexet akar délbe és este. Meg a köztük eltelő idő alatt is azt akar. Azt tehát nem fogod tudni eldönteni, hogy csak ezt akarja-e, vagy többet is. Mert ő sem tudja. Egy férfi csak az első ejakuláció után lát tisztán egy nőt. (Legalábbis tisztábban, mint addig.) Ha úgy ítéli meg, hogy jó eséllyel partner tudsz lenni az élet egyéb területein is, akkor veled marad, ha ezt nem érzi, akkor hamarosan máshol fog keresgélni. Nem azért, mert szemét disznó, és nem azért, mert csak megfektetni akart, hanem azért, mert kihozta a kapcsolatból a legtöbbet, ami benne volt. Az ember lépni szeret. Fejlődni. Ha egy kapcsolattól nem tud tovább fejlődni, lépni kell.

De ez nem azt jelenti, hogy most aztán ugorj vele fejest az ágyba. Nem! Én a saját lányomnak is azt tanácsoltam annak idején, hogy akkor adja oda magát, amikor legyőzi a túlerő. Amikor ketten vannak ellene; a fiú, és saját maga. Magyarul, ha a fiú magába tudja zúgatni annyira, hogy e is merüljön fel kérdés, csak az őrült akarat.

Ez persze időigényes folyamat, és nem fog egyik percről a másikra megtörténni, és a pasi türelmetlen, hiszen ő szexet akar reggel, délbe, este. Megeshet, hogy lelép, és könnyebb préda után néz. Ilyenkor hagyni kell, hadd menjen. Nem azért, mert szemét disznó, aki csak szexet akart, hanem azért, mert nem tartott téged annyira értékesnek, akiért érdemes egy kicsit megtartóztatni magát.

2017. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*ne is merüljön fel kérdés
2017. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7-es: koszonom az egyertelmu, velos valaszt. Valoszinuleg teljesen igazad van, es ez tisztazott bennem egy ket kerdest. :)
2017. máj. 22. 21:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy készen állsz a szexre, akkor vágjatok bele! :) Utána tényleg többet fogsz tudni.
2017. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!