Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randira vacsorázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randira vacsorázni, az volt a válasz, hogy visszatérünk rá, ez mit jelent, van esélyem?

Figyelt kérdés
„Röviden” a sztori...Mindketten 20-on pár évesek vagyunk. Egy cégnél dolgoztunk pár hónapot, de a cégnek ország szerte van több irodája is. Ő egy másik városban lévő irodában dolgozott, tőlünk kb. 50km-re. Személyesen kétszer találkoztunk max 5 percre. Adategyeztetés miatt sokat kellett kommunikáljunk nap közben többnyire írásban. Aztán sok esetben nem csak a cég ügyeiről beszéltünk hanem itthon már messengeren más dolgokról is. Úgy gondolom jól kijöttünk, ő sokat panaszkodott a magánéletéről, hogy mennyire nincs szerencséje a kapcsolatokban, stb. Nekem akkor volt egy nem túl komoly kapcsolatom amiről ő nem is tudott. Múlt hónapban én munkát váltottam, utána egyszer írtam neki, órákig beszélgettünk mindenről de csak írásban. Hangoztatta azt is, hogy hiányzok az irodából. Szóba jött egy olyan, hogy el kéne menjünk vacsorázni mert nem is volt céges rendezvény abban az intervallumban amíg együtt dolgoztunk. Mondta is, hogy benne van. Tudom hülye vagyok, nem is értem miért de nem lovagoltam meg ezt a témát akkor és annyiba maradt…Pár hete már nem beszéltünk, de valahogy napok óta csak ő jár a agyamba és verem a fejem a falba, hogy soha nem kezdtem közeledni felé pedig szingli, NAGYON jól néz ki, aranyos és jól is kijöttünk amennyit beszéltünk. Így hát felhívtam telefonon egyik este és elmondtam neki, hogy szeretném jobban megismerni sajnálom hogy ilyen keveset találkoztunk csak, és meghívtam vacsorázni. Meglepődött de mondta is hogy volt már téma, még az éttermet is mondta amit akkor kinéztünk. Azt mondta, hogy visszatérünk rá, de időpontról nem volt szó. Örült a hívásnak és meg is köszönte, hogy hívtam telefonon. Tegnap este megint felhívtam, de nem vette fel, vissza nem hívott, pedig messengeren elérhető volt. Utána írtam neki egy sziát hátha válaszol, de hiába volt elérhető nem is olvasta el csak reggel amire szintén nem jött reakció. Ez a „visszatérünk rá” válasz akkor egyenlő volt a nemmel csak nem akarta mondani? Van esélyem még szerintetek, érdemes írni neki vagy megint megcsörgetni? Vagy verhetem a fejem a falba amiért heteken keresztül csak beszélgettem vele és nem foglalkoztatott a dolog hogy komolyabbra fordítsuk ezt az egészet még akkor se amikor azt ecsetelte hogy régóta nincs kapcsolata és még a vacsora is szóba jött?

2018. okt. 11. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nők nagy része nem mer nemet mondani. Ha akarna, lehetne időpontot beszélni, ez így felejtős.
2018. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!