Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyunk együtt és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk együtt és nem mondanám kapcsolatnak, így ha ebben az esetben más férfiakkal is ismerkedem beszélgetés szintjén gerinctelen féreg dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon feszültséggel teli időszak ez neki is és nekem is. Van hogy napok maradnak ki a beszélgetéseink között. Előfordul, hogy egy hétig nem tudunk találkozni, és elég lazán kezeljük az ismerkedés részét, lesz ahogy lesz alapon. Nem vagyok benne biztos, hogy egymást keressük, viszont még sem ő, sem én nem akarjuk kimondani, hogy akkor ennyi volt és ne erőltessük. Körülbelül 1,5 hónapja ismerjük egymást.
2018. okt. 12. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha eddig nem fűztétek szorosabbra a dolgot, akkor szerintem már nem igazán fog kialakulni semmi több. Én nyugodt szívvel ismerkednék tovább.
2018. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Még ne ismerkedj mással, amíg ez ki nem forrja magát.
2018. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Valoszinu, hogy o is ismerkedik massal, esetleg nem is banja, hogy ilyen laza. Ha felmerult benned, erdemes lenne lezarni es akkor nem zavar be.
2018. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog, de az jön le, hogy ő is ismerkedik más nőkkel.


Az a korrekt, ha nyílt lapokkal játszik az ember. Vagy egy emberre fókuszál vagy legalább közli vele, hogy mellette másokkal is ismerkedik.

2018. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!