Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt furcsa màsok szàmàra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt furcsa màsok szàmàra hogy öt ève vagyunk együtt a baràtommal de nem vagyunk jegyesek vagy hàzasok?

Figyelt kérdés

Vasàrnap a barátnőimmel reggeliztem és szóba jött a házasság és megkérdeztek pontosan hány éve vagyok együtt a barátommal. Èn soha nem szoktam a magànèletemről beszélni nekik. Öt éve vagyunk együtt. Furcsállják hogy eddig nem jegyzett el a barátom és nem is került eddig szóba nálunk a házasság. Véleményük szerint nem fog feleségül venni, mert csak szórakozik velem és nem komolyak a szándékai. Teljesen meglepődtem. Nekem jó igy és nem is hiányzik az életünkből egy papir és magát az eljegyzést sem tartom fontosnak. Igaz eljegyzési gyűrűm nincs, de van gyémánt gyűrű az ujjamon.

Az egyik barátnőm házas és két kicsi kislánya van, a másik a nyáron fog férjhez menni.



#beszélgetés #házasság #barátnő #tàrsadalmi elvàràs
2018. ápr. 16. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Na ezt én is utálom.

Mi 7 éve élünk együtt a barátommal, egyszer szóba jött a házasság, de egyikünk sem ragaszkodik hozzá, és az, hogy másnak mi a véleménye erről az nem érdekel minket.


Mi ugyanolyan boldogok vagyunk anélkül is, és van már egy 3 éves kislányunk is.

2018. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Elhiszem, amit mondasz, ne erts felre, de azokbol a lanyokbol, akik a kornyezetemben ilyen helyzetben vannak, elobb-utobb, ha burkoltan is, mindig kibukik, hogy mennyire kellemetlen es kinos szamukra ez a helyzet, hogy ennyi ido utan meg mindig csak baratnok, pont ezert nekem az elso reakciom mindig egy kis szanakozas irantuk.
2018. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, az emberek nagy része sajnos képtelen felfogni, hogy nem csak az a világnézet létezik, amit ők képviselnek és nem csak az a helyes életút, amit ők követnek. Az ilyen korlátolt emberek nem fogják megérteni, ha esetleg neked mások a prioritásaid az életben vagy más dolgokat tartasz fontosnak, mint ők. Nem kell velük foglalkozni, ha csodálkoznak, csodálkozzanak, amíg nem próbálnak kioktatni, addig engedd el a füled mellett. Én világéletemben szánalmasnak tartottam a szintekben gondolkozást, mintha az élet mellett ott lenne egy lista fix dolgokkal, amit sorban ki kéne pipálni ahhoz, hogy normális emberként kezeljenek.. Csak mosolyogni tudok rajta. Szerintem a boldog élet egyik titka az, ha le tudod szarni mások véleményét :)
2018. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az furcsa hogy vasárnap reggel olyan barátnőkkel beszélgetsz akikkel soha nem beszélsz a magánéletedről. Csak munka és közélet?
2018. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Pont ugyanazért, amiért te nem tartod fontosnak az eljegyzést és a házasságot.


A többség pedig igen, ennyi. Két különböző értékrenddel bírtok, ezzel nincs baj.


22/N

2018. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
18 éve vagyok a párommal, 10 éve együtt élünk és van egy gyönyörű, okos 7éves nagyfiúnk. Utóbbinál szorosabb kötelék nem kell. sem gyűrű, sem papír, semmi ;)
2018. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Velem 15 éve szórakozik a párom, már 2 gyereket is összeszórakoztunk. Valakinek fontos, akkor érzi magát biztonságban, valakinek nem.
2018. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább az furcsa, hogy nem beszélgettek ilyesmiről "a csajokkal". Mindegyikünk tud mindent a másik barátjáról, kivéve azéról, akinek barátnője van :D (neki is tudom a mellméretét pl.)
2018. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a magánéletemről beszélni senkinek. Lehet furcsa ezt olvasni. A nők nagyon szeretnek pletykálni főleg maguk között és én nem szeretném ha a kapcsolatom az aktuális pletyis téma lenne. Igy munka, közélet, mindennapi rutin, divat a téma. Ha másról beszélnek meghallgatom de nem szoktam kommentálni mert nem érdekel más magánélete és nem vagyok a megfelelő személy hogy bárkit felülbíráljak.
2018. ápr. 16. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem au a furcsa hogy nem vagy eljegyezve/nem vagytok házasok hanem hogy a barátaiddal mennyire nem vagytok barátok.

De mindegy ez igazából nem ide tartozik.

2018. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!