Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A minap egy buliban voltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap egy buliban voltunk, és egy már jól ismert barátom aki mellesleg lány kicsit berugott. Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egész este vele voltam, ölelgetett szépeket mondott, de miután kijózanodott alig akart hozzám szólni. Szerintetek most mit csináljak?
2010. jún. 23. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mondott neked olyanokat h szeret vagy h tetszel neki???-mert ha igen akkor igazat mondott ugyanis a részeg emberek nem tudnak hazudni

ha meg nem mondott ilyeneket semmi esélyed nincs

2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érzelmei felerősödtek pia hatására. Valamennyire szeret (hogy szerelem vagy csak amúgy azt ne kérdezd.).
2010. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon finoman nyissál felé. Hívd el fagyizni, kávézni.
2010. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát azért nem olyan biztos h őszinte volt. Én amikor legutóbb nagyon berúgtam olyanokat modogattam egy csajnak amiket amúgy soha, meg nem is tetszik igazán. Aztán kijózanodtam és totál elfelejtettem az egészet. Van ilyen.
2010. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A piától fellazultak a gátlásai és nyitottam volt, őszintébb.

Ha nagyon-nagyon be volt rúgva, lehet, hogy kétesélyes, ha azt se tudta kivel van, de ha azért tudott járni és tudott reagálni arra, amit mondtál neki, akkor csak igazságszérum beszélt belőle ;)

2010. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj!A helyzet egyszerű.Beléd van zúgva csak nem merte elmondani.én is jártam már hasonló cipőben lányként és nem mertem lépni.az emberekből kicsit ittasan őszintén előjönnek az ilyen dolgok:D:D
2010. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha részeg vagy, mindenkit szeretsz. Nem kell túl komolyan venni. Jobban rád nyomult volna, ha tényleg érezne valamit irántad.
2010. jún. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elég különbözőek :D Nem tom kinek van igaza :D
2010. jún. 24. 18:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek mondjam ki neki kerek-perec amit érzek?Vagy várjak h ő mondjon, csináljon valamit?
2010. jún. 24. 23:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy csajra várhatsz, a világ legértelmesebb mondása: Aki mer, az nyer. Ha ülsz a babérjaidon akkor nem lesz a "Hegy megy Mohamedhez" féle szitu, szal cselekedj.
2010. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!