Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak bejönnek a rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a rendőr vagy a pénzügyőr, esetleg a börtönőr fiúk?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 02:21
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Be, ha ezen kivul alapbol szimpatikus es tanult is :D ez egy plusz lenne :)
2018. okt. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kezdenék kapcsolatot katonàval, rendőrrel, tűzoltóval sem.
2018. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. okt. 26. 00:59
 14/24 anonim ***** válasza:
Ezek veszélyesebb munkàk az àtlagnàl. Nem akarok egyik napról a màsikra azért megözvegyülni mert pl rendőr akit munka közben lelőttek. Tűzoltóval is bàrmikor történhet valami végzetes meló közben. Hàt ezért. De az àllandó idegeskedés se kell mikor sérülnek meg.
2018. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ez butaság.Egy gyárban gyakrabban történik baleset,mint hogy ehy rendőr megsérüljön munka közben
2018. okt. 26. 18:23
 16/24 anonim ***** válasza:
Azért ehhez pofa kell, hogy egy ember egyéni véleményét butasàgnak nevezd. Én így gondolom, ez a véleményem és pont. Ha nem tudsz elfogadni màs nézőpontot minek teszel fel kérdést? Azért hogy mindenki egyetértsen veled? Annak sok értelme van...
2018. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hogy butasàg mond meg annak az ismerősömnek aki egyedül maradt 6 év hàzassàg utàn 30 évesen 3 gyerekkel mert a rendőr férjét lövés érte munka közben és meghalt.
2018. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
A nyílt utcán is lelőhetnek bárkit bármikor.Én meg nem tervezek családot
2018. okt. 26. 20:46
 19/24 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, és tudatlan. Hiányzik belőled a kilóméter. Szervezeten belülről mondom neked, gáz ez a kérdés.
2018. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Gyereket én sem tervezek mert nem akarok. Csalàdom attól még van. A férjemmel élek.


Az utcàn kisebb az esély hogy agyonlőnek mintha valakinek az a munkàja hogy bűnözőket kerget/kap el minden nap. Nem vitatkozom, ez a véleményem. Pont. Èn ezt itt le is zàrtam. Keress olyat aki szívesen összejön veled mert nem zavarja a munkàd, ne kritizàlj valakit csak azért mert nem kezdene ilyen munkàkat végzővel mert túl kockàzatosnak tartja. Ennyi. Na szia.

2018. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!