Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a barátotok börtönőr lenne?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat, Köszi!

2013. febr. 24. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem... ez is egy munka/szakma.
2013. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

és az se zavarna titeket hogy (hosszútávon is) azon 'idegeskednétek' hogy nehogy valami baja legyen?

2013. febr. 24. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen
2013. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó: kifejtenéd bővebben hogy miért?
2013. febr. 24. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Kifejthetem de előbb engedj meg egy pár kérdést, te vagy a válaszolók járt már valaha magyar börtönben? Tudjátok milyen viszonyok vannak ott és úgy általában van foglamatok róla hogy ez mivel jár?

(Nekem van, szakmából kifolyóan, mert ha tisztában vagytok a kérdésekkel szerintem nem mondanátok hogy nem baj, ha nem nem tudjátok milyen akkor aligha tudjátok megítélni)

2013. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ice Queen:

igen, "nagyjából" tudom hogy milyenek a viszonyok... rossz körülmények, fenyegetőzések az elítéltektől stb.

DE! örülnék ha kifejtenéd a véleményedet jobban, ugyanis lehet ilyen pályára fogok tovább menni!

2013. febr. 24. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:

engem bizonyos szinten zavarna, de emberfüggő igazából

Sok felügyelőnek a személyiségén is látszik a foglalkozása, keménnyé, nyerssé, bunkóvá válnak sajnos a magánéletükben is. Ilyen emberrel értelemszerűen nem akarnék együttlenni. De találkoztam már nagyon emberséges, jóindulatú, jóhumorú, nem kiégett felügyelőkkel is, velük semmi bajom, akár párkapcsolatot is el tudnék velük képzelni. Viszont nagyon sokan vannak, akiknek az agyára megy a benti világ. Tehát nem a foglalkozással van a probléma, hanem ahhoz , hogy mennyiben idomul hozzá az illető személyisége!

2013. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Második vagy
2013. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hoppá.. na. Második vagyok és ott dolgozom jelenleg:)
2013. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!