Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik úgy mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy mint egy börtönőr?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, férjem 35. Ferjem állandóan morog, ha menni akarok barátokkal kicsit kikapcsolódni, hogy én mindig programokat szervezek magamnak, mindig csak csavarogni akarok, miért nem jó nekem itthon.

Egy szava sem lehetne, dolgozok, mellette vezetem a háztartást, amiben mellesleg semmit sem segít, nevelem a gyerekeinket. Mondtam neki, hogy kell a kikapcsolódás, mert megbolondulok a munka-háztartás-gyerek körforgásban, de akkor azzal jön miért nem megyünk együtt. Hozzáteszem járunk családdal is minden felé, de egyszerűen nem érti meg, hogy nekem kell az az idő amikor nem velük vagyok. Erre megkaptam hogy önző vagyok.

Ez rosszabb lett, mióta lefogytam, egyfolytában azzal piszkál hizzak vissza mert neki úgy tetszem. Oké ezt elfogadom, de én nem szerettem úgy magam, igy pont jó nekem, de nem érti meg. Ebből lassan állandóak lesznek a viták, hogy tudnék beszélni vele, hogy kicsit több szabadság kell? Neki hiába mondom igy el, mintha csak a szám koptatnám feleslegesen.


2017. jún. 21. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Kíváncsi leszek a válaszokra.


Ha egy nő azon panaszkodik, hogy a férje eljár a gyerekek mellett a haverokkal is néha, akkor össztűz, hogy igazi férfi a családja mellett van, mi az, hogy kell neki privát tér, dobd ki az ilyet.


Most viszont úgy tűnik a nőnek kell a privát tér, vajon ebből az lesz, hogy "megérdemled, ne hagyd magad, neked is lehet saját életed"? :)

2017. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

így jár aki sokkal idősebb párt választ.

egy idő után "elfárad" az ember, és te meg úgyse hagyod el..hanem beszürkülsz mellette.

bár nem tűnik soknak a 7 év, de mivel nem egyezik az igényetek az.

Miaz h piszkál h hízz? kemény munkád van benne..nehogymár!

Akk mond neki ő meg adja le a sörhast mert jobban tetszett mikor mág kocka volt, és addig nem lesz szex...

Komolyan mondom annyira naív nők vagytok!

Megbszhatná magát ha elhagynád egy életképtelen semmi lenne, fogadok randizni se tudna egyet.

Tudnám h miért akartok emgfelelni ilyen férfinek.

Ha ő nem akar veled kimozdulni, mész egyedül! ennyi!

2017. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"így jár aki sokkal idősebb párt választ.

egy idő után "elfárad" az ember, és te meg úgyse hagyod el..hanem beszürkülsz mellette.

bár nem tűnik soknak a 7 év"


Ennek semmi köze az életkorhoz, inkább az igényekhez, az attitűdhöz.


Az exem 6 évvel volt fiatalabb, én voltam a 35-ös. Mégis marha nehéz volt kirángatni bárhova, neki a kimozdulás azt jelentette, hogy kocsival elmentünk valahova, és ott leültünk egy kávézóba.

Nem azon múlott, hogy ő fiatal és energikus, én meg egy vénember, hanem azon, hogy neki erre volt igénye, nekem meg másra.

2017. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a KETTESBEN töltött időt és programokat hiányolja első sorban.
2017. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Próbálok kettesben töltött programokat is csinálni, de mikor mondom neki, akkor ő fáradt, nem esik jó, majd máskor.

Most akkor mit csináljak ha semmi sem jó neki?

2017. jún. 21. 09:39
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Oké, lehet hogy csak veled akarna lenni, otthon, nyugiban, kettesben, és nem eljárkálni mindenfelé, csak néhány nyugodt órára vágyna veled?

Mást nem tudok. Próbáltam a "legjobbat" feltételezni.


Ha ezek közül egyik sem, akkor viszont birtokolni akar, féltékeny, ezért nem akarja, hogy elmenj.

2017. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3as ne legyél már hülye 😂
2017. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem 3as,2esnek szolt,félrenyomtam.
2017. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
A kerdes es a kifejtes is sertodott hangnemben lett irva, es tele van manipulacioval. Te nem azert jottel ide, mert megoldast keresel. Te municioert jottel, amit felhasznalhatsz a ferjed ellen. Gondold vegig eloszor h te mit csinalhatnal maskepp, utana probald megvaltoztatni a vilagot. Amig nem a kozos boldogsag a celod, hanem a gyozelem, addig folosleges azon agyalni, hogy mi jar neked es mi nem.
2017. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha akarnám sem tudnám manipulálni, mert egy: eszembe sem jutna, kettő: nem is tudnám, nem hülye ő.

1 éve ezen megy a harc. Mar mindent megpróbáltam, ami tőlem telt, azért is tettem fel a kérdést.

Abban igazad van, hogy van sértettség bennem, de nem manipulációval szeretném a gondokat megoldani.

2017. jún. 21. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!