Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S Mikre gondoljak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Mikre gondoljak ez alatt? Személyre szabott ajándékozás elképzelése?

Figyelt kérdés
A barátnőm személyes ajándékot szeretne tőlem kapni 1 éves évfordulónkra! De lövésem sincs hogyan fogjak bele :( ha valakinek van rá példája hogyan képzeljem el meg köszöném!! Mit hogyan tegyek!

2018. okt. 15. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem fura,hogy a csajod határozza meg hogy mit adj neki ajándékba? 😀

De igen a személyes jellegű ajándékokkal nagy örömet lehet okozni.Legyél kicsit kreatív.Valamilyen közös êlmény,amit vissza tudsz hozni az ajándékkal?De ha semmi nem jut eszedbe akkor egy közös fotót rányomtatsz egy bögrére,vagy párnára...

Hmm szerintem életem első nem troll válasza ezen az oldalon.Pacsi nekem 😂😂

2018. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem meg tőle mire vágyik 😂 Könnyíteni szeretem volna a helyzeten de ellenkezőleg jött ki
2018. okt. 15. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A jó hìr,hogy ha ügyes vagy hatalmas örömet okozhatsz neki.

Egyszer műveltem hasonlót,istencsászárnak éreztem magam egy rövid időre 😂

2018. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eddigi közös képek (főleg élmény képek, nem az otthoni szelfisre gondolok) általad készített keretbe?

Vagy veszel egy nagyon szép kereted

2018. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az exemnek adott ajándékaim mint példa segíthetnek

Karácsonyra személyes ajándékot kapott, varrtam neki nyuszis kesztyűt és plüssnyulat.

Szülinapra szemelytelen ajándékot kapott, legót.

Adhatsz neki valami közös kis kedves dologra emlékeztető dolgot, csinálhatsz neki valamit. Tele van a youtube FIX videokkal, írhatsz verset akármit. Eygszer irt nekem valaki mesét, az nagyon édes volt.

De vásárolhatsz valami olyat, ami nagyon illik hozza, és személyes jelentéstartalma van. Amit nem adhatnál akárkinek (mint egy üveg bort), hanem valamiért pont hozzá illik. Én kaptam pl egy Audrey Hepburn idézetes posztert, ami annyira tökéletesen leír engem, hogy hihetetlen.

Szerintem valami olyanra vágyik, ami megdobogtatja a szívét. Remélem, hogy segíttet. Szemely szerint falra mászom a közös képes bögre/párna gondolatától, szerintem a barátnőd sem erre gondol.

2018. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy ügyes kezű?

Ha van még időd (tehát mondjuk nem a hétvégén lesz az évforduló :D), és van elég kreativitásod, érdemes rákeresni az explosion boxokra youtube-on. Rengeteg tutorial van fent, és a végtelenségig tudod variálni, személyre szabni, fér bele ajándék, kedves üzenetek, közös fotók, és kicsit melós ugyan, de tutorialok alapján egyáltalán nem bonyolult. :)


Ez mondjuk egy elég fullextrás darab (kicsit nekem már túl giccses is, vannak szebbek a tutorialok között, amik nincsenek kitöltve :D), de látszik belőle, miről van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=ekhQg1f282U

2018. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy próbáltok segíteni!!
2018. okt. 15. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:

A közös zenétek aláfestésével csinálj neki videót a fotóitokból+ írj a képek alá kedves megjegyzéseket :))


Pár óra alatt igazán személyes ajándékot tudsz "előállítani" :) Egy pendrive-on vagy dvd-n oda tudod neki adni.

2018. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!