Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » SOS! Esküvőre mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Esküvőre mi a legjobb ajándék?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom meghívott az esküvőjükre, ami 2,5 hét múlva esedékes. A srác informatikus, a menyasszonya pedig egyetemi tanársegéd (matekot oktat). A hasznos válaszokért megy a zöld kéz!

2018. jún. 26. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

háztartásba bármi sztem...

vagy babának. V amire szükségük van.


Én ennek örülnék asszem

2018. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Pénz borítékban
2018. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

szerintem meg inkább pénzt adj hanem tudod mire van szükségük.válszd valami viccesebb formáját a dolgonak és maradandó is marad nekik.

pl:

[link]


vagy pl:

[link] ez nekem nagyon tetszik. a kép pedig megmarad emlékbe :)

2018. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Pénz, és azt vesz, amit akar.

Amit ne: lakásba dekoráció. Nem ismered az ízlését, a berendezést, és nagyon mellé lehet lőni. Ágynemű és hasonlók ugyanez a kategória.

Ami jó szokott lenni: konyhába bármi. Ha étkészlet, akkor klasszikus, fehér vagy fekete, pohárkeszlet szintén minimális díszítéssel, ez úgy is "fogyóeszköz". Mi is kaptunk ilyet: egy szép szögletes étkészletet, azzal a szöveggel, hogy a nagy veszekedésekhez és egy borospohár készletet, "A nagy békülésekhez". Azóta is használjuk őket ünnepnapokon.

2018. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Pénz.
2018. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

stafírungba való (étkészlet, pohár/kávés/teáskészlet), szekrény/szekrénysor és pénz

Személyszerint az ágyneműt nem gondolom megfelelőnek, az túl személyes és ezt inkább a pár vegye meg magának.

2018. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Pénz! Neten lehet találni ötleteket, hogy lehet kreatívan "csomagolni".
2018. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
tejóóóég!!! a szekrénysor nem túl személyes? az nem az a kategória, amit jobb, ha maga választ ki az ifjú pár magának?????????
2018. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!