Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehetek felforgatva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek felforgatva?

Figyelt kérdés
Eddig olyan voltam, hogy nem voltam valami nagy ajándékozós és romantikus. Legalábbis ilyennek hittem magamat. Viszont amióta benne vagyok életem első párkapcsolatába, azóta a legromantikusabb dolgokat szeretném a barátnőmnek nyújtani meg mindig szeretnék neki kedveskedni és venni valamit. Azóta minden fontosabb esemény is fel van írva a naptáramba (a melléknévnapok is), pedig eddig nem is tudtam, hogy mikor mi van.

2018. márc. 13. 19:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem szamit, hogy mit gondolsz magadrol es a romantikarol, mig nem volt legalabb egy kapcsolatod. Ez nem leszolas, velem is ugyanigy volt. En eleg keson kezdtem a kapcsolatosdit, bennem szemely szerint valoszinuleg ez is bennem volt, hogy “aah, nem akar osszejonni, de nem is baj, ugysem vagyok olyan” (ezt csak joval utana lattam). Aztan hupsz, borult az egesz. :D
2018. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne vidd túlzásba, tapasztalatból beszélek.

Ha mindent mindig megadsz egy nőnek, akkor hamar egy papucs leszel és a tiszteletet megvonja majd tőled. A romantika/ajándékozás meg egy fűszer, óvatosan kell bánni vele. :)

Csak annyi jót tegyél vele, amennyit ő is veled. Csak akkor dícsérd, ha rászolgált és ne bókolj egyfolytában. Sok bulldogságot kívánok. 39f

2018. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!