Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim csak úgy megsértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csak úgy megsértődött rám. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, 23 évesek vagyunk.

A pasim felhívott reggel, hogy ma nem tudunk találkozni, mert délután munkája van. Délután felhívott, mert pont ideje volt, és csak annyit mondtam neki, hogy én ma az önkormányzaton elintéztem pár fontos papírt(nem órákig fecsegtem erről, ezt az egy mondatot mondtam ki), mire rámförmedt a telefonban, hogy őt ez nem érdekli. Mondom akkor tegyük le, erre tök boldogan mondta, hogy jó, és letette a telefont. Azóta nem tudom elérni, írtam smst, hogy mi történt vele, meg facebookon is, és eltűnt, nem reagál semmire. Engem ez nagyon idegesít mert ilyen csak régen volt, amikor más lányokkal chatelt facebookon(nem, nem flört, csak beszélgetett velük, és az elvonta rólama figyelmét).

Az a baj, hogy a semmiből lett ilyen.


2018. okt. 18. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Részéről befejezte a kapcsolatotokat:)
2018. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kuka nálam aki leszar és kb üritő lennék,bocs..
2018. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy "csak úgy". Mindig van valami kiváltó ok.
2018. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Feszült volt a sok munka miatt most meg nincs képe bocsánatot kérni a viselkedéséért ezért inkább hallgat.
2018. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekli mi van veled. Nem keres. A te keresésedre nem reagál. Ez már rég nem kapcsolat. Ennek vége. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy szakítasz. Élvezd az életet, és ha idejét érzed, keress magadnak egy igazi párt. Ő nem az.
2018. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!