Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig ő keres hogy találkozzu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ő keres hogy találkozzunk! Én nem merek neki írni! Be sokalhat egy pasi ha mindig ő nyit felém vagy ő ír hogy mivan? Beszari vagyok és nem merek irni félek a csalódástól vagy hogy lekoptat. Irjak neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj neki mindenképpen! Biztosan nem akar lekoptatni, hogyha találkozni szeretne.
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen besokalhat nyílván nem írna ha nem akarna valamit. Én is utálom olyan érzés mintha a lány leszarna, pedig lehet hogy csak félénk mint például te. Nem és nem koptatna le szerintem :) Írj neki hajrá nagyon örülne neki szerintem
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor is félek,mert ha lekoptatósat ir vissza abba én belehalok és elmegy a kedvem az egésztől.Meg sokat dolgozik.de megpróbálkozok vele!amugy ő ilyen nagyon heves természetű lehet ez a baj
2010. jún. 24. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp írj vissza ! Jártam már úgy , hogy nem írt vissza a csaj aki mint később kiderült csak így koptatott le.De jártam már gy is , hogy ugyan scak nem írt vissza a csaj , egyszerűen nem tudtam vele beszélni (msn-en persze) 2 normális mondatot , mert mindenre csak 1 szavas választ adott.Mintb később kiderült csak félénk volt , de én 2 nap után feladtam a dolgot mert azt hittem hogy megint csak így kar lekoptatni:/
2010. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig mindig ő keresett, hogy menne hozzád és hogy találkozzatok, akkor biztosan nem akarna lekoptatni, az viszont tény hogy ha ő keresett akkor biztos tudta hogy ő mikor ér rá, maximum az fordulhat elő, hogy azt mondja majd neked, hogy nem jó az a nap, és akkor épp nem ér rá, de nem hiszem hogy aggódnod kéne e miatt.


Amúgy meg jól esne szerintem neki is ha néha te is keresnéd őt! És nem csak mindig neki kéne tepernie azért hogy talizzatok.

2010. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írjál! Előbb-utóbb besokallhat és megunhatja. Én is megunom egy idő után ha nem írnak vissza.
2010. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!