Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker srácok! Nektek könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker srácok! Nektek könnyebben megy a csajozás, mint a többieknek?

Figyelt kérdés
kort is légyszi
2010. jún. 24. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mért menne könnyebben?? hülye kérdésre ne várj normális választ puszi
2010. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért menne könyebben???Ez tényleg hülye kérdés...Szerinted azoknak akiknek van a jobb seggükön egy piros anyajegy jobban megy a bungee jumping?
2010. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pont a rockereknek?:O sztem nekik inkább nehezebb.kivéve,ha rocker csajokra gondolsz,mert akk nem tudom.
2010. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó mért is menne nehezebben? :) Rock'n Roll 4 Life :)
2010. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert általában csüngenek a csajok rajtatok, vagy a másik véglet, hogy lehetetlen megközelíteni titeket, pedig olyan helyesek vagytok :)
2010. jún. 24. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs szerintem, hogy könnyebb, mert mindenkinek ugyanolyan nehézségű az ismerkedés, sőt a rockereket sokan kinézetük miatt el is kerülik, de nemtudom miért. Nekem is egyedi stílusom van és sokan megnéznek a vársoba, van akinek nem tetszik, de nem mondom, hogy könnyebb így lányt találni, mert ugyan olyan nehéz mint mindenkinek.

18/F

2010. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
rockereket max a rocker csajok szeretik...
2010. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bakker, hát nem megy könnyebben, legalábbis amikor hosszabb hajam volt meg fekete cuccokban járkáltam akkor nem volt könnyebb :D

Mondjuk mostse megy túljól.

2010. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és ez lemaradt:

15/F

2010. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rocker pasik4ever:D
2010. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!