Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Ha internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ha internetes oldalon küllemre átlag 6,5/10-re értékelnek idegen nők, akkor miért nem jön össze a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok loser, sem szűz. 4 barátnő van a hátam mögött 30 éves létemre, ezek tartósabb kapcsolatok. Sportolok, igyekszem kiművelni magam, nagyon sok minden érdekel a világban, eddigi visszajelzések alapján érdekes és értékes vagyok, jó velem beszélgetni, eddigi barátnőim szerint nagyon jól szerelmeskedek. Egyedül élek, stabil keresetem van, nem a négy fal között posvadok állandóan.


Mégis miért nem írnak vissza neten sokan? Miért nem érzem azt élőben sem, hogy bejönnék a nőknek?


Az igaz, hogy nem sűrűn próbálkozom személyesen, mert introvertált vagyok, nem asztalom más arcába mászni és utcán vagy egyéb helyeken zaklatni nőket ismerkedési szándékkal.


A baráti társaságunk szétszéledt pár éve. Ezt azért írom, mert úgy veszem észre, hogy manapság a nők nem szívesen ismerkednek idegen férfiakkal, inkább csak olyanokkal, akiket közös baráti, ismerősi társaság keretén belül ismernek meg. Gondolom, a leinformálhatóság miatt?


Keresre privátban mutathatok fotót is, de csak akkor, ha rám írtok érte. Férfiak maradjanak távol, köszönöm. 😃


2018. okt. 30. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 10/10-es férfiaknak sem írnak vissza sokan az internetes társkeresőkön, ezért egy internetes társkeresőből bárminemű következtetést levonni eléggé visszás.


Itt két probléma van, amivel tudnál kezdeni valamit, lehetőleg barátnőzés előtt.


- Baráti társaság hiánya: Ez hosszú távon nagyon nem jó, mert gyakorlatilag el vagy szigetelve mindenkitől és párkapcsolatban sem egészséges, ha az egyetlen kortárs ismeretséged a barátnőd. Ez kvára megterhelő már bocs. :D Kivéve persze, ha valami olyan nővel vagy, aki rádtelepszik, neki jó, ha nincs senki más az életedben, de gondolom nem ilyen nő kell. :)

- Introvertáltság: Ez nem feltétlenül baj, de nem minden nő értékeli és emiatt nem megoldás, hogy hát akkor te a neten keresel barátnőt. Semmi garancia nincs arra, hogy pont olyan nővel találkozz, aki introvertált társat szeretne.

2018. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van 1 barátom, akivel rendszeresen tudok találkozni, többekkel sajna csak neten tudok beszélni a távolság miatt. Nem telepedtem rá soha egy barátnőre sem.

Másrészről az introvertáltság nem kukaságot takar, csak a kezdeményezés nehezebb, ha már belelendülünk, semmi probléma, de kell, hogy érezzem az érdeklődést a nő részéről is, mert nem szeretnék nyomulni kelletlenül. Ha nem keres magától, akkor nem érzem, hogy erdekelném, alábbhagy a lelkesedésem.

2018. okt. 30. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A photofeelerre gondolsz? Engem 4.4/10 vonzónak tartott 57 35 év alatti férfi, és bár élőben sem volt nagy tolongás értem, azért nem is gondoltam soha átlag alattinak magam. Az oldalra egy normális, mosolygós, egész alakos turistás képet tettem fel, nem vagyok elhízva és az öltözködésem sem igénytelen. Van párom, akivel vonzódunk egymáshoz és szeretjük egymást, lassan összeköltözünk, együtt tervezzük az életünket.


Tanulság: nem szabad ennyire komolyan venni azt az oldalt.


23/N

2018. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4,4? Az durva, biztos sokkal szebb nő vagy. 🙂 Igen, igyekszem helyén kezelni az oldalt, de csak valahol reálishoz közeli az értékelés.
2018. okt. 30. 15:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Mármint esetemben reálisabbnak gondolom.
2018. okt. 30. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Screenshot, hátha lesz kötekedő a válaszolók között.


Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy 4.4-nél szerintem is jobban nézek ki. Úgyhogy nem is csinálok ebből komplexust meg önbizalomhiányt. :)

2018. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érthetetlen, a többi mennyivel erősebb pontot ért nálad. Kíváncsivá tettél, megnézhetlek? Cserébe te is engem. 🙂
2018. okt. 30. 15:09
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezer bocsánat, hogy nem nőként válaszolok (bár ha a gender elmélet híve vagy, akkor a válasz elküldésének idejére nőként azonosítom magam!), de nem gondolod, hogy 30 évesen már egy kicsit kinőttél abból, hogy egy anonim weboldalon a képedről alkotott véleményeket ismételgeted több kérdésen és válaszon át egy másik, szintén anonim weboldalon? Nem bántásból, de talán lehet, hogy ebbe az irányba kéne elindulni, nem?
2018. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Privátban elküldöm a képet, amit feltettem. :) valószínűleg túl sötét vagy távoli volt a kép, néhányan írták ezeket a megjegyzés részbe.
2018. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8: a fejlődés része az is, hogy embereket megkerdezek küllemet illetően, hogy van-e baj velem. Oksa 79%.
2018. okt. 30. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!