Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésből hogyan lesz párkapcsolat? Nem nehezebb így, hogy idegen a másik?

Figyelt kérdés
Mikortól van az, hogy ez már kapcsolat vagy még csak ismerkedés? Ez csak elméleti kérdés, mert még nem tartok itt. De érdekelne mert most kezdtem el az internetes ismerkedést és volt már olyan akivel el tudtam volna képzelni kapcsolatot is akár. Akik így ismerkedtek meg, nálatok hogy ment ez?
2017. okt. 21. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ameddig élőbe nem taliztok az esetek nagy részében még csak barátság~
2017. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes sokáig húzni a személyes talit, minél előbb "túl kell esni rajta". Ha valaki úgy érzed érdekel, meg kell nézned élőben milyen, mert sokszor egészen más a kép, mint ami interneten keresztül lejött (akár külsőre, de akár személyiségben is) - természetesen egy ilyen találkozóhoz mindig nyilvános helyszínt kell választani!

Mikortól van az, hogy ez már kapcsolat? Hát ezek jó esetben ugyanúgy működnek, mint nem internetes ismerkedésnél, hiszen ekkora már rég találkoztak élőben is a felek. Aki neten kikiáltja, hogy én veled akarok megöregedni, az elég tapasztalatlan lehet még ebben a kategóriában, vagy direkt hülyít. Elképesztően nagy csalódást lehet ezzel okozni, hogy ilyeneket írsz, aztán élőben tényleg bejössz a másiknak, te magad viszont rájössz, hogy hoppá mégse olyan a kisugárzása pl., ami megfogna... Szóval az ilyenekkel csak óvatosan.


A jelenlegi páromat is neten ismertem meg, de egyáltalán nem kapcsolat miatt kezdtünk el beszélgetni, viszont próbálkoztam direkt ismerkedéssel is már. Sok "melléválasztást" élhetsz át, de ha az út vége, hogy megismered azt, akivel együtt kell lenned, megéri. ;)


21/N

2017. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak neten ismerkedtem eddig és csak onnan lett komoly kapcsolatom. Úgy kell felfogni, mint a hús piacot, egyszerre pörgeted az összes árut, méregeted melyik tetszik nem, ami jó azt megveszed, aztán reménykedsz benne, hogy finom is.


Ugyanez van neten. Te is valakinek az ezredik próbálkozása leszel, akivel beszélget, de ha élőben is minden oké, akkor utána elképzelhető hogy mindketten komolyan veszitek egymást és kialakul valami.

2017. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit félre ment, de már találkoztunk. Nem a levelezgetés az ismerkedést, ezt azért én is tudom. :D
2017. okt. 21. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok akkor nem értem a kérdést. :D

Ugyanúgy megy, mint minden más kapcsolatnál. Amikor beszéltek erről (akár kimondjátok), vagy egyértelművé válik onnantól kapcsolat. :D Nekünk a harmadik randin már meg volt az első csók, sőt az indulatok úgy elragadtak minket, hogy le is feküdtünk, onnantól számoljuk.

2017. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!