Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért hiszik azt, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hiszik azt, h ha szexuális jellegű témákról beszélek velük, akkor bejönnek nekem?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem egy ilyen totális félreértést a lányoknál, h mindig akkor hiszik azt, h bejönnek nekem ,ha ilyen szexes témákról beszélgetek velük. Ha pedig egyáltalán nem hozok szóba ilyen témát, akkor meg azt hiszik, h egyáltalán nem vonzódom hozzájuk.

Holott ez nagyon nincs így. Én általában az olyan lányok előtt, akik nagyon bejönnek nekem egyáltalán nem szoktam semmilyen perverz megjegyzést tenni. Ilyeneket inkább az ilyen havercsajoknak szoktam nyomatni, akikhez egyáltalán nem vonzódom szexuálisan, mégis sokan ezt félreértik.


2018. okt. 30. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ne csodálkozz. Szexről általában akkor beszélünk, ha szeretnénk is valamit.
2018. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

tipikus..

általánosítanak és rossz emberismerők, ráadás akik bizonytalanok is azok még tovább is gondolják azt amit mondasz nekik így hát túlkompenzálnak és végül olyasmit feltételeznek rólad ami te magad nem is vagy.. de egy biztos mivel kellően makacsok is, így hát az általuk felvázolt illúziót soha a büdös életbe le nem mosod magadról :D


ne is akarj kezdeni az ilyen korlátolt bigékkel.. nem vagy velük egy szinten

2018. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
látod .. az első válaszoló már itt is van példának:) általánosít.. "akkor beszélünk szexről ha akarunk valamit" .. nonszensz:)
2018. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a jelenleg elfogadott társadalmi normák szerint a szexuális tartalmú beszéd nem képezi a hétköznapi társalgás részét.
2018. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Az nagyobb kérdés, hogy miért gondolják azt, hogy semmit nem akarsz, ha nem nyomulsz az első néhány randin... Szomorú.


Amúgy azért, mert nem szokás idegenekkel szexuális dolgokról beszélgetni. Kivéve orvos, pszichológus, szexuálpszichomókus

2018. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek a szexről beszélni, persze nem idegenekkel. De ugyanigy vagyok vele, a férfiak többsége könnyen félreérti. Persze érthető, de azért sajnálom a dolgot és inkább hagyom a témát.
2018. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én csak azzal beszélek szexről, akire tartozik... és kire tartozik? Hát a kedvesemre, akivel közös a szexuális életünk. Nos, ha valakivel olyan bizalmas hangot ütök meg, az bizony azt jelenti, hogy úgy tekintek rá, mint a kedvesemre, úgy érzek iránta, szexuális vágyat érzek iránta.
2018. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mindig akkor hiszik azt, h bejönnek nekem ,ha ilyen szexes témákról beszélgetek velük. Ha pedig egyáltalán nem hozok szóba ilyen témát, akkor meg azt hiszik, h egyáltalán nem vonzódom hozzájuk.


Holott ez nagyon nincs így. Én általában az olyan lányok előtt, akik nagyon bejönnek nekem egyáltalán nem szoktam semmilyen perverz megjegyzést tenni.2


A szexes témák meg a perverz megjegyzések az 2 nagyon más dolog.

Szóval nem normális a szexualitásod, hanem perverz vagy, és amikor szexes témákról beszélsz, az mindig perverzió?

2018. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!