Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti szívesen beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szívesen beszélgettek szexuális témákról olyan férfivel, aki viszont ilyen téren nem vonzó a számotokra?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akivel legutóbb pl. arról beszélgettünk, hogy milyen a szép punci, vagy fontosabb-e mint a feszes mell pl. Nem akarok rányomulni és biztos, hogy ő se rám, de érdekelne, hogy alapvetően azért lehet-e nyílt velem ebben a témában, mert vonzónak talál, vagy legalábbis olyannak, aki még belefér nála a "szóba jöhetnek még" kategóriába? Azért érdekelne, mert ő külsőre egy 10/10-es nő, én meg inkább erős átlagosnak gondolom magamat. De hátha tévedek :). 26/F
2017. máj. 24. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Egy férfival vagy beszélnek a szexről vagy csinálják azt. Ez nem egy kizáró vagy XOR művelet, lehet egyszerre a kettőt is csak az már egy komoly szint. Én speciel azt tanultam a PUA-ból, hogy egy 10/10-es csaj az elvárja, szó szerint, minden egyes pasitól, hogy beszéljen vele a szexről, mert így érzi magát komfortosan, így tudja befolyásolni minden férfi ismerősét. De ténylegesen szexelni, csak a legnagyobb alfa hímmel fog, nem egy átlagossal, ez a tapasztalat.
2017. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bárkivel szívesen beszélek a szexről, függetlenül a vonzalomtól, ami esetleg van vagy éppen nincs bennem irányába. Simán csak azért, mert szeretek a szexről beszélni. Ahogy az evésről is vagy bármilyen olyan témáról, amit mindenki csinál (és mondjuk szalonképes, tehát nem vécézős témakör), és kezdeti hangulatoldásra alkalmas, leginkább a "már elég közel vagyunk az ilyen intim beszélgetésekhez, de még nem annyira, hogy mélyen egymás lelkébe másszunk" szintű ismeretség esetében.
2017. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mióta ismeritek egymást mennyire vagytok bizalmas viszonyban. Mert különben szerintem a legtöbb nő zavarban lenne az ilyen jellegű témák kitárgyalása kapcsán egy olyan férfi előtt, akit nem rég ismer és nagyon tetszik neki.

Viszont tény, hogy annak vagányabb szabad elvű nők is, akinek nem jelent problémát nyíltan megfogalmazni a szexualitással kapcsolatos gondolataikat is, ők szerintem kevesebben vannak.

2017. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, teljesen emberfüggő. A 16 évestől, a rég óta párban élő nőkkel is. Egyikkel sem azért, mintha akartunk volna bármit is egymástól. Van akinek ez csak is magánügy, hálószobába való. Van aki meg olyan természetesen beszél róla, mint egy jó süti elkészítéséről.

Ebből az egy dologból, még ne vonjál le semmilyen következtetést.

2017. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat beszélek a szexről pasikkal, olyanokkal is akik egyáltalán nem jönnek be és nem akarok velük lefeküdni. Pusztán érdekel a téma, kíváncsi vagyok más pasik véleményére, tapasztalataira, szeretem én is elmondani hogy gondolom és ennyi. Mondjuk tény hogy emiatt rendesen rámkattan mindegyik mert bejön nekik ha ilyen nyílt a témában egy nő.
2017. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan tudsz kommunikálni, akkor nem igen létezik olyan nő, akivel ne a szexnél kötnétek ki előbb-utóbb. Ha elárulja hogy milyen a fanszőrzete, milyenek a mellei, hogy szokott elélvezni, mire vágyik, akkor abból már sejtheted hogy simán lefeküdne veled.
2017. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem . Kérdezlek fordítva! Te szívesen beszélgetsz olyan nővel a szexröl,aki nem tetszik??! Hülye kérdés...
2017. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretek szexről beszélni, nem kell ehhez vonzódnom a beszélgetőpartneremhez. De hozzáteszem, hogy általános jelenségekről, tehát nem a saját egyéni vágyaimról és kalandjaimról. Azt már tényleg annak tartogatom, akihez vonzódok.
2017. máj. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, zavaró lenne
2017. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!