Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most azt jelenti, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy meg "kicsi" vagyok egy kapcsolathoz/jarni vkivel? 19/L

Figyelt kérdés

Szoval meg nem volt baratom, es lassan mar itt lehetne az ideje... :( De nem ez a lenyeg. Mostanaban azon gondolkozom, hogyan is viselkednek, mit tennek, milyen lennek (lenne), ha jarnek valakivel. Es egyszeruen nem tudom meg elkepzelni se... Fogalmam sincs, hogyan reagalnek, ha valaki randira hivna, vagy ugy komolyabbat akarna tolem, vagy barmi ilyesmi.

Akkor en most meg gyerek vagyok egy kapcsolathoz? Akkor is, ha mar nagyon szeretnek egyet? Vagy csak siman a tapasztalatlansagom miatt nem "latom" magam egy iylen helyzetben? Volt mar valaki igy?


2010. jún. 24. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez azt bizony
2010. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van esetleg képed magadról?:P
2010. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, kép az jöhetne, vagy név.
2010. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Minek az nektek? Tobbet tudtok segiteni kep alapjan? :)
2010. jún. 24. 23:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy gyerek, lehet túlzottan akarsz kapcsolatot. Mondjuk egy kép tényleg nem ártott volna :D
2010. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vagy a k*rva ékezeteket is használhatnád pl.
2010. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
amúgy igen, kép alapján sokkaltöbbet tudnánk mondani
2010. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
vagy mondj egy nevet :)
2010. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1. K*rva ekezeteim nincsenek, csak ü, ö meg ä. De ha ennyire sokat szamit, hasznalok, csak a te kedvedert.

2. Nem vagyok az a tipus, aki kepek rak fel magarol, bocsi. :)

3. Ki az aki 19 evesen meg nem akar kapcsolatot? :)

4. Esetleg kort es nemet is irhat(na)tok.

2010. jún. 24. 23:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, es Petranak hivnak. :)
2010. jún. 24. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!