Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most azt jelenti, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy meg "kicsi" vagyok egy kapcsolathoz/jarni vkivel? 19/L

Figyelt kérdés

Szoval meg nem volt baratom, es lassan mar itt lehetne az ideje... :( De nem ez a lenyeg. Mostanaban azon gondolkozom, hogyan is viselkednek, mit tennek, milyen lennek (lenne), ha jarnek valakivel. Es egyszeruen nem tudom meg elkepzelni se... Fogalmam sincs, hogyan reagalnek, ha valaki randira hivna, vagy ugy komolyabbat akarna tolem, vagy barmi ilyesmi.

Akkor en most meg gyerek vagyok egy kapcsolathoz? Akkor is, ha mar nagyon szeretnek egyet? Vagy csak siman a tapasztalatlansagom miatt nem "latom" magam egy iylen helyzetben? Volt mar valaki igy?


2010. jún. 24. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de várjál. hogy nem szeretnél kapcsolatot? tartós kapcsolatot nem akarsz vagy szexuálisat sem?
2010. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Öööö... Honnan jött az, h nem akarok kapcsolatot? Baratot szeretnek; csak ugy nem bujok agyba, ha ezt erted szexualis kapcsolat alatt. Szal elöször tartos kapcsolat, aztan gondolom vmikor szexualis is...:)
2010. jún. 24. 23:51
 13/17 anonim ***** válasza:

Petra szép név :) volt barátnömet és igy hivták. Én mindig Petrácskának becéztem :D :)

17/F

2010. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23:55 - és kit érdekel, hogy becézed? :D
2010. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
engem :D amugy este van már :D és te, hogy becézted a bnödet? :D tényleg ki is rakom kérdésnek xD
2010. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy kitegyél képet magadról, semmi köze a kinézetednek a mostani "problémádhoz", csak a sok tróger azt várja, hogy egy szende kis visszafogott lány képére kicsaphassa a farkát.

Egyébként jó úton jársz, gyakorolj gondolatban a kapcsolatra, ahogy írtad, gondolj el lehetséges szituációkat, hogy mit reagálnál pl ha elhívnának randizni, meg még hasonlókat.

2010. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na, a Petracska az nalam nagyon kicsapja a biztositekot... Mint ahogy kb az osszes becenev...:)

Hat ja, "gyakorlok", aztan majd lesz az elmeletbol vmikor gyakorlat...:)

2010. jún. 25. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!