Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme benne maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme benne maradni egy olyan friss kapcsolatban, ahol már az elején viták vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon jól indult a dolog, de pár alkalom óta akárhányszor találkozunk, folyamatosan viták generálódnak értelmetlen hülyeségeken. Aztán mindketten bánjuk, de mégsem tudtunk eddig felülkerekedni ezeken. Meddig érdemes próbálkozni, és mikor érzi az ember, hogy itt az ideje feladni?
2018. nov. 5. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Vitak mindenhol vannak de nem az elejen. Lehet idoben kene lepni.
2018. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, én nem folytatnám az ilyen kapcsolatot...
2018. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Mik azok az értelmetlen h..lyeségek?

Talán ülj le vele és beszéld meg, hogy vegyetek vissza az egótokból.

2018. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl mondom neki, hogy ezt vagy azt szeretem, akár szexben, és ezt ő úgy veszi, hogy ezzel őt degradálom, ő nm elég jó nekem. De lehet, hogy olyan hangon szólok hozzá, ami bántó. Biztos mindketten benne vagyunk. Csak pár hét után nem ezen kellene még gondolkodni, azt érzem :(
2018. nov. 5. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Pár hete vagytok még csak együtt, de már szexeltek. Közben meg minden pitiáner dolgon balhéztok, mint az óvodások.

Ez így csak szexkapcsolatnak néz ki, de lehet, hogy még annak se.

Lehet, hogy a pasinak súlyos önbizalomhiánya és kisebbrendűségi komplexusa van.


Egymás között rendezzétek ezt le kulturált emberi hangnemben.

2018. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban vágynék egy nyugodt , zökkenőmentes kapcsolatra.
2018. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha van vad békülős szex, akkor azért olyan nagy baj nincs. De ez valóban önbecsülés hiánya lesz. Az meg idővel egy egészséges kapcsolatban elmúlik.
2018. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért az egyáltalán nem durva hogy pár hét után lefekszenek.
2018. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem durva. Nem tizenévesek vagyunk, hogy hónapokig várjunk. A szex egy elég komoly deal breaker.
2018. nov. 5. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem folytatnám. Tapasztalat. (Az elején még meg sem lenne szabad látnotok egymás hibáit:)
2018. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!