Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném meglepni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meglepni a barátnőmet szülinapján egy váratlan találkozással. Szerintetek jó ötlet? F/22

Figyelt kérdés
Kb. 50 km távolságra lakunk egymástól és hetente 1-2 alkalommal szoktunk találkozni. A falujában dolgozik, ahol még nem jártam ezelőtt egyszer sem és megvárnám a munkahelye előtt. Szerintetek ez a váratlan találkozás jó ötlet?

2018. nov. 5. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Nagyon nem jó ötlet.

Lehet programja van, családdal ünnepel, barátnő szervez neki valamit. Fogászatra megy, vásárolni, akármi.

Nagyon nem díjaznám az ilyen váratlan beállítást.

2018. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Jó ötletnek sülhet ki, hacsak nincs valami már megbeszélt programja aznap délutánra. Puhatolózd ki, hogy mit tervez aznapra.
2018. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Ez távkapcsolatban, heti 1-2 találkozás mellett nem biztos, hogy jó ötlet.


Ha együtt éltek már egy ideje és tudod magadtól (anélkül, hogy a neten kéne hozzá kérdést feltenned), hogy örülne egy ilyen meglepetésnek, akkor mehet.


Majd meglesz ennek is az ideje.

2018. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha el akarod csípni, ahogy kifelé jövet smárol a gondnokkal, hajrá. 😃
2018. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak saját magamból kiindulva tudok válaszolni: nekem nagyon jól esne, ha a párom virággal várna meglepiből. A barátnőd te ismered.
2018. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
#4es ugyanezt akartam.irnii😂😂😂
2018. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon nem jó ötlet. Én nem örülnék neki.
2018. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Csak nehogy a végén te lepődj meg :O
2018. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez soha nem jo otlet. Ha azt mondja idopontja van a fodraszhoz akkor hazakullogsz? Vagy mentek egyutt bevasarolni az Aldiba, mert neki elfogyott otthon a zsemle meg a vaj? En tuti kikeszulnek ettol, utalom a varatlan betoppanasokat, mert nekem a masik ember fogadasahoz fizikailag es lelkileg is fel kell keszulnom. Ha elore bejelented akkor is boldog lesz, nyugi!
2018. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
engem lepett már meg így a barátom, amikor távkapcsolatban voltunk. nekem nagyon tetszett.
2018. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!