Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet így rákérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így rákérdezni bejövök-e neki? Nem sok ez hirtelen?

Figyelt kérdés
Új sulimban szólított le lány 1 hete, ismerkedtünk meg ilyenek, minden ebédszünetben magához hív lógjak vele és barátnőjével, néha kettesben vagyunk, akkor akarok rákérdezni egyszerűen hogy bejövök-e neki, mert kicsit bizonytalan vagyok mert aztmondta ma, hogy aranyos vagyok (magas vavyok, testalkatom sem vészes már, csak az arcom olyan szép, kisfiús...), meg azért zavarban sincs mikor vele vagyok, mondjuk nem félénk egyik sem. Simán szexben is benne lennék, nem vagyok még belé szerelmes de nem akarok barátzónába kerülni, ezért gondoltam rákérdezek azt lesz ami lesz, ha nem akar többet akkor meg hagyom őket. 18F 17L

2018. szept. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Legyen életed mottója:


Sose kezdj olyan lánnyal, nővel, aki kikezd veled, vagy felajánlkozik, vagy társaságban megpróbál rád mászni és akit részegen látsz, vagy alkoholizál sorozatosan..

Mert az ilyen nő, más férfiakkal is megteszi azt, amit veled.


Soha!

2018. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam nekem szex is okés, sőt kifejezetten annak is örülnék.
2018. szept. 17. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Aztán úgy is látod az arcán hogy zavarban van e a kérdéstől
2018. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!