Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ennek a lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ennek a lánynak a viselkedését? (nem tudok rajta kiigazodni)

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, aki egyik nap nagyon kedves velem, érdeklődik,kérdezget rólam, mosolyog, bizalmas dolgokat mond nekem. Másik nap meg rám se néz, faképnél hagy, mintha teljesne hidegen hagynám. Nekem tetszik ő és kedvelem is, de nagyon nehéz így közeledni hozzá, mert mindig amikor magamban elhatározom, h na most majd el fogom hívni valahova, akkor pont olyan nap van, h semmilyen érdeklődést nem mutat felém, ezután másnap amikor meg eleve úgy megyek be, h hagyom az egészet, akkor meg odajön hozzám és bókol nekem. Szóval ez a körforgás megy már hetek óta. Van egy pár másik lány, akik néha rámnyomulnak és beszélgetek velük,ilyenkor ő sosem jön oda hozzám, csak távolról néz és mintha meg lenne sértődve, pedig én nem megyek oda ezekhez a lányokhoz, ők jönnek oda hozzám. Nagyon szívesen közelednék hozzá, de valahogy sosem találom a megfelelő alkalmat, szinte mindig együtt lóg a barátnőivel, egyébként amikor egyedül van, akkor sokkal kedvesebb velem.
2018. nov. 9. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Mire véled a saját viselkedésedet? "amikor meg eleve úgy megyek be, h hagyom az egészet, akkor meg odajön hozzám és bókol nekem" Olyankor meg eszedbe sem jut, hogy elhivd valahová, hiszen akkor nem olyan napod van. Jol nézd meg a bejáraton a táblát! Biztosan egyetem van kiirva? Nem ovi???
2018. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!