Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem par honapja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem par honapja egy pasit de nem tudok kiigazodni a viselkedesen, miert ennyire szelsoseges? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
En 31vagyok o 53eves..par honapja ismerkedtunk meg de egy-ket mosolyon beszelgetesen es vallsimogatason tobb nem tortent majd bejeloltem egy kozossgi oldalon.mondta h nagyon orul hogy bejeloltem es hogy szimpatikus vagyok e neki.mondtam hogy igen de meg mielott barmi is tortenne szeretnem elmondani hogy gyereket varok bar a gyerek apjaval mar nem vagyunk egyutt.akkor ugy ereztem hogy mintha lezarta volna az ismerkedest de mikor ujra talalkoztunk akkor elhivott egy kavera.mondta hogy milyen szep a mosolyom es h h orul h megtalatam azon a kozossegi oldalon mert sokat keresgelt rajta.mondtam hogy szivesen kaveznek de majd beszeljuk meg telefonon.de utana nem irt.kerdeztem tole par nap mulva hogy megbantottam e valamivel.azt mondta hogy minden rendben sok a munkaja,meg van fazva de majd keres.azota irtam neki meg egyszer,elolvasta de nem is valaszolt..nem ertem hogy mire volt jo neki akkor azt mondani hogy talalkozzunk ha utana teljesen maskepp viselkedik
2017. máj. 13. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Triviális magyarázat is lehet.


"31vagyok o 53eves"


Nem lehet, hogy szimplán csak kedvel? Mert felfogta, hogy ilyen korkülönbséggel már nincs hosszú távú jövője egy kapcsolatnak?


Mint férfi írom neked, nem vagyunk hülyék! Ha kedvesek vagyunk egy nővel, az nem csak azért lehet, mert le akarunk vele feküdni, vagy össze akarjuk kötni vele az életünket!

2017. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet beijedt, csak nem tudta, hogy kezelni a dolgot.

Megjegyze azert en a helyedben ameddig meg nem szuletik a gyerek az ismerkedest kihagynam az eletembol. Kicsit nehez is igy felvallalni egy not (ne sertodj meg kerlek, nem rosszindulatbol irom, biztos nyomos okod van arra, hogy terhesen nem vagy egyutt az apaval) a csalad, a baratok es a kornyezet elott.

Sajnalom, hogy ilyen helyzetbe kerultel, kesobb biztos megtalalod a megfelelo ferfit, o nem az volt ezek szerint.

2017. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem, hogy nagyon nyerő lennél terhesen, a pasas tudja, hogy ha megszülöd a babát egy szabad perced sem lesz, nem hiszem hogy pótapa akar lenni. Modern világot élünk de azért ... na több komolyságot :))
2017. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,es az elejen meg is irtam neki h semmi rossz erzes nincs felem avval kapcsolatban ha o ezt az ismerkedest nem szeretne velem folytatni barmilyen ok miatt is amit o ugy gondol.annyit irt a babara hogy igaz h meglepte a dolog de eletem legszebb idoszakara keszulok most,azt mondta.utana ezert en le is zartam magamban a dolgot.majd utana jott avval hogy o megismerne kozelebbrol menjunk el valahova mert en nagyon szimpatikus vagyok neki.meglepett vele mert nem erre szamitottam.de ezert sem ertem h ha ez neki megis gond akkor miert nem mondja azt?amikor en mar az elejen elmondtam neki h ne aggodjon bennem semmi rossz erzes nincs ha megis meggondolna magat
2017. máj. 13. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Az exem hajszálpontosan így ismerkedett :-D Sajnos egy idő után mindent láttam/olvastam tőle, mivel állandóan átvert, na ezt csak azért irom, hogy érthető legyen honnan tudom.

Ő azért tette ugyanebben a stílusban (és nyilván nincs ezzel egyedül), mert sosem merte felvállalni annak a felelősségét, hogy ő kezdeményez egy kapcsolatot (ráadásul ugye megvoltam "állandó" státuszban....). Ezért aztán ismerkedett, "udvarolgatott", feldobta a labdát, aztán végül is a nő döntött, hogy mi lesz a kapcsolatból. Mivel egy barátnőmmel is kikezdett, ő elemezte ki, hogy erről van szó...pont ugyanígy csinálta, még az sem kizárt, hogy 53 évesnek adja ki magát:-D

2017. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van abban igazsag amit mondasz..csak az en szememben ezzel leirta magat..aki arra sem kepes hogy leirja azt h mit gondol,hanem csak eltunik egy "majd kereslek" szoveggel..foleg h heti szinten talalkozunk bent a munkahelyen..(bar nem annyira kozeli kollega)
2017. máj. 13. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kérdezõ, de elég fura élethelyzetben vagy és számomra érthetetlen módon kezeled.

Gyereket vársz a vakvilágba egy olyan férfitõl, akivel nem is vagytok együtt.

Egy másik férfivel ismerkedsz, aki nyilván megijed az összevissza életedtõl és lelép.

Közben azt mondod, életed legboldogabb idõszakára készülsz. Ha ez így van, akkor koncentrálj a születendõ gyermekedre, a pasizás nagyon ráér szerintem.

2017. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!