Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok kiigazodni a srácon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a srácon, vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy sráccal, mindketten társasággal voltunk, de sokat beszélgettünk. A második ilyen találkozás után bejelöltem FB-on ismerősnek, gondoltam, ha kölcsönös a szimpátia, majd ír. Vissza is jelölt, de nem írt, viszont ismerősként már többet láttam a profiljából, annyi biztos, hogy pár hónappal ezelőtt volt barátnője, de mindig csak a lány posztolt róla. Már le is mondtam arról, hogy lesz valami, erre kb. 5 nappal később írt, hogy hogy telt a hetem. Azóta pár üzenetet váltottunk, de csak általános témákról, most már majdnem egy napja nem írt.

Nem igazán értem, hogy mit akar, mert annyira közeli ismerősök két találkozás alatt nem lettünk, hogy fenn kéne tartani a kapcsolatot, ha nem tetszem neki, de ha meg tetszem, akkor azt konkrétabban is jelezhetné. Mindketten a 20-as éveink második felében vagyunk, szóval nem kéne esetlen kamaszként viselkednünk. Van valakinek tippje, mit várhatok/mit tegyek? Előre is köszönöm!



2017. jún. 5. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
"Mostmár majdnem egy napja nem írt", hűbameg... még jó, hogy nem vagytok már kiskamaszok, még a végén eszedbe jutna vmi olyasmi, hogy mondjunk te írj rá... az szörnyű lenne.
2017. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd kialakul, nem kell rögtön komoly témákrol dumálni
2017. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!