Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen vannak egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen vannak egyáltalán komoly szándékkal rendelkező férfiak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, de ők tovább állnak, amint elvégezték az épületen a munkát.

32/f

2018. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Vannak, csak őket nem veszed férfiszámba, mert nem néznek ki tökéletesen.
2018. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

#1: 😂😂😂

Igen kérdező, az udvaros bácsi rendkívüli precizitással sepreget, karbantart.

2018. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Ne röhögjé' hármas. Igen is komoly szándék kell átütni egy közfalat, vezetni az áramot vagy elhárítani egy dugulás. Anélkül ezeket nem lehet. :D

32/f

2018. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Az ott dolgozók között biztosan. De a tanulókat elnézvén, egész siralmas a látvány. A budai hídfőnél szállok le a 6-osról és az a sok hülyegyerek szörnyű. Inkább ilyen szakmunkásféléknek néznek ki, férfiatlanok, satnyák az öltözködésük is gyerekes. Nagyra nőtt gyerekek. Ezek lesznek a jövő mérnökei.. Direkt nézegetem őket és kevés van, akiből kinézek valamit. 20 éve komolyabb emberek jártak oda.
2018. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

5-öske elég szánalmas:

Miből gondoljátok, hogy az lesz jó mérnök aki jól néz ki?

Tudjátok, rossz külsejű ember is lehet okos, szorgalmas.

2018. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akarod mondani fiuk. A ferfi az 25 folott kezdodik, vagy meg kesobb. En amugy csak rendes sracokkal talalkoztam ott, nem tudok rajuk rosszat mondani. Sosem akadtam ossze ilyen megdugnalak aztan otthagynalak tipusuakkal.
2018. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak, csak ők nem látszódnak a legtöbb nőnek.
2018. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a jól kinézésen van a hangsúly, de azért adhatnának magukra. Ilyen ragyás, búbosbankahajú, divatb%zik, férfiatlanok, bermudagatyás, kócos pöt%sök. Ez a többség. Ezek nem fognak autókat, hídakat tervezni nekünk, de talán jobb is így.
2018. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont oda, a Petőfi híd budai hídfőjénél lévő mérnökképző intézetbe járok. Nem pontosan értem, hogy miből gondolod, hogy egy satnya megjelenésű fiú nem tud autót, meg hidat tervezni. Megnyugtatlak, hogy egyrészt ennek ahhoz semmi köze (mondjuk egy közgazdásznál, aki üzletember lesz, megértem, hogy fontos a jó kiállás, de hogy itt miért is lenne feltétlenül szükséges, nem értem), másrészről pedig egyáltalán nem ilyen mindenki, és általánosan legkésőbb végzés környékére ezen a téren is kikupálódnak.


Egyébként a kérdésre válaszolva, vannak, persze, miért ne lennének? Lényegileg nincs olyan ismerősöm, aki ne hosszú távra keresne/keresett volna párt. Nyilván olyan is van, de én meg olyat nem tudnék most mondani.

2018. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!