Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működne egy komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne egy komoly kapcsolat egy bulizós, nyitott sok lány és fiúbaráttal rendelkező huszonéves srác és egy nagyon zárkózott, gátlásos, bulizni nem szerető, kevés de igaz barátokkal rendelkező lány között?

Figyelt kérdés
Légyszíves őszintén válaszoljatok!
2013. szept. 30. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb úgy is problémákat hozna csak, szóval szerintem hosszútávon nem.
2013. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Őszintén válaszoltam, körülményektől függ.
2013. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egész más az életformátok.
2013. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha a srác első látásra beleszeretett a lányba és nem tud túllépni hónapok után sem? a lány pedig később jött rá, hogy mennyire kedves, őszinte személyisége van, és kezd érezni iránta valamit.
2013. szept. 30. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd a szexben kiütközik, hogy te gátlásos vagy, és nem leszel elég neki......
2013. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha a lány nem akarja elfelejteni, mert nagy hatással volt rá a srác?
2013. szept. 30. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, egy próbát megér. :) Ha a srác igazán szerelmes lesz, lehet még a bulizást is alább hagyja. De megváltoztatni ne akarjátok egymást, met abból csak vita lesz.
2013. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Működhet, ha mindent megtudnak egymással őszintén beszélni.
2013. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és hogy bízzak meg benne, ha nyáron megismert valaki mást, aki nyitott, vidám? 9 hónapja hogy először írt nekem, de én féltem vele találkozni, meg mikor összezavarodtam buli után, mivel nem tudtam mit érzek iránta, ne bíztam benne, azt mondtam legyünk csak barátok. Azóta próbált elfelejteni ezzel a két lánnyal, de nem találkozott velük soha, mert a lányok nem érdeklődtek iránta. Az egyikkel lehet találkozni fog, de mivel a lány nyár óta nem ír neki nem tudom mi lesz. Az biztos, hogy amióta nem beszélgettünk rájöttem hogy hiányzik és kezdtem benne megbízni, érezni iránta valamit. De most eléggé összetört, pedig nem is jártunk még, szóval nem értem miért vagyok ennyire kiborulva. Joga volt h ismerkedjen, mivel nem tudta mit érzek iránta. Csak akkor tudta meg, mikor elmondta h találkozik mással.
2013. szept. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!