Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a női/férfi ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a női/férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Nálam: Külsőre nincs nagy elvárásom, úgy vagyok vele, hogy a belső számít igazából. Belső: okos, kedves, aranyos, megértő, segítőkész, komoly. Számomra fontos, hogy akár képes legyen egy életre is lekötni magát velem. Képes legyen főzni (én nem tudok), értsen valamennyire a sporthoz (bármelyikhez). Dolgosnak kell lennie, hogy ne csak én gebedjek meg a kertben. Szeresse amit én is szeretek, vagy mindenestre megtűrje (ez fordítva is igaz). A legfontosabb viszont hogy komoly is tudjon lenni, mindig tudjak bízni benne feltétel nélkül és tudjak benne egy olyan érett nőt látni, akivel ha eljutok oda, jó feleség legyen. Egy olyan nő, aki képes gyerekeket felnevelni, hogy a gyereknek felhőtlen gyermekkora legyen, ami nekem messze nem adathatott meg. 18/F


Én meg személy szerint: 174 cm és kb 90kg (tudom, sok, de már dolgozok rajta). Arcilag nem egy popsztár, de nem rossz egyáltalán. Ahogy a kilókból levonható, van egy kis túlsúly. Ennek ellenére sportos vagyok. Van rajtam izom, szóval a 90 kg nem csak zsír :D Tanulmányilag kitűnő vagyok. Személyiségem: kedves, vicces, udvarias, van önbizalmam is, de csak egészséges mértékben, viszont visszahúzódó, maximalista (néha túlzottan), néha sajnos nagyon önfejű is vagyok. Ilyen tulajdonsággal tudom hogy van esélyem, de akkor miért nem találtam senkit magamnak? Köszönöm a válaszaitokat és korral, nemmel együtt kérem :)



2018. nov. 12. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 170-185cm, 70-90kg kb, helyes, kedves jóérzésű, elfogadó és okos férfi.

39/N

2018. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

180 cm-nél magasabb, barna/fekete hosszú hajú, szép arcú, karcsú alkatú.

Én 197 cm, szőke hajú, helyes arcú, szálkás srác vagyok. Egyszer volt egy ilyen barátnőm és másik alkalommal voltam egy egyéjszakásban is ilyen lánnyal. Szóval külsőre elég jól tudom, hogy ezt akarom. Persze egy lányt sem dobtam ki még soha az ágyamból, mert nem így nézett ki, de ez a külső indít be a legjobban.


Azért nem találtál még barátnőt, mert nem tudod hogy kell jól a csajokhoz szólni, ismerkedni, beszélgetni velük, kezdeményezni náluk.


23/F

2018. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

"Képes legyen főzni (én nem tudok),"


A seggedet képes vagy kitörölni? A főzéshez se kell különb képesség. Innentől kezdve, nem "nem tudok", max "nem akarok".

2018. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát te biztos nem vagy az ideálom.

Átpasszolod másra azokat a feladatokat, amiket nem tudsz elvégezni (főzés), ahelyett, hogy elsajátítanál egy új képességet.

Elvárod, hogy a nő mindenben hozzád hasonló legyen (úgyse fogsz ilyet találni).

A szövegedből eléggé azt jött le, hogy szerinted a gyereknevelés az egyedül a nő feladata. Te mit fogsz csinálni 18 évig? Néha focizol vele?

2018. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Olyan az ideálom, aki a maradi hímsoviniszta nézeteit (a nő főzzön, mert ő "nem tud") nem próbálja meg rózsaillatú szívecskemintás papírba csomagolni. Én sem fakanállal a kezembem születtem, de megtanultam nagyon jól főzni. Olyannak viszont sosem fogok főzni egy levest sem, mint te. Tipikus ez a felfogas mostanában: egyes férfiak azt hiszik ők modern felfogásúak, de közben olyan mélyen gyökeredzik bennük a kettős mérce, hogy észre sem veszik.
2018. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes... rengeteg jóérzésű, becsületes férfi van, és még sincs párjuk. Ha ez megvan, azután jöhet a vonzó külső...Csak gondolkodtam...
2018. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Látom nem úgy jött le a szöveg ahogy gondoltam. Megteszek majd mindent a barátnőmért, később a feleségemért és majdan a családomért. Főzni is megpróbálok tanulni, de ez egyértelmű. A gyereknevelés meg közös munka és én is szeretnék minimum annyit rájuk szentelni, mint majd a feleségem. Minden időmet fel fogom áldozni a családért, csak azt hittem ez magától értetődő és nem kell leírnom. Akik rosszul értelmezték azoktól bocsánatot kérek a rossz mondathasználatért.
2018. nov. 13. 07:48
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező! Ne legyél már madár! Már most beálltál a sorban, és önként csinálsz magadból nőt! A férfi nem bolondot csinál magából, mert azt hiszik, ha mindent megtesznek a nőkért, azzal tetszeni fognak. Hát az van, hogy a nők ha megérzik rajtad ezt a pincsikutya karaktert, VÉGED.

Nézz szét: férfias nők, nőies férfiak. Aztán megy a sírás, hogy de szemetek a nők.


Képzeld, én is mindent megtettem a barátnőmért, majd később a feleségem lett. Lét munkahelyen dolgoztam, nincs hitelünk, van lakásunk, autónk, gyerekünk. Viszont egy senki vagyok a házasságban, egy jó szót sem kapok, annyira természetes ez a szerep amit betöltök. Nincs csók, nincs érintés, nincs szex. Neked is majd ez kell? Akkor hajrá.

2018. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs külső ideálom, nem fontos, hogy tudjon főzni. A különcök vonzanak, azok akiken látszik, hogy mernek önmaguk lenni, eltérni az átlagtól minden téren, és nem veszik véresen komolyan az életet. A begyepesedett emberek számomra a legtaszítóbbak.
2018. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább képpel mutatom.

Vagy egy ilyen nő:

[link]

Vagy egy ilyen:

[link]

2018. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!