Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a női/férfi ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a női/férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Nálam: Külsőre nincs nagy elvárásom, úgy vagyok vele, hogy a belső számít igazából. Belső: okos, kedves, aranyos, megértő, segítőkész, komoly. Számomra fontos, hogy akár képes legyen egy életre is lekötni magát velem. Képes legyen főzni (én nem tudok), értsen valamennyire a sporthoz (bármelyikhez). Dolgosnak kell lennie, hogy ne csak én gebedjek meg a kertben. Szeresse amit én is szeretek, vagy mindenestre megtűrje (ez fordítva is igaz). A legfontosabb viszont hogy komoly is tudjon lenni, mindig tudjak bízni benne feltétel nélkül és tudjak benne egy olyan érett nőt látni, akivel ha eljutok oda, jó feleség legyen. Egy olyan nő, aki képes gyerekeket felnevelni, hogy a gyereknek felhőtlen gyermekkora legyen, ami nekem messze nem adathatott meg. 18/F


Én meg személy szerint: 174 cm és kb 90kg (tudom, sok, de már dolgozok rajta). Arcilag nem egy popsztár, de nem rossz egyáltalán. Ahogy a kilókból levonható, van egy kis túlsúly. Ennek ellenére sportos vagyok. Van rajtam izom, szóval a 90 kg nem csak zsír :D Tanulmányilag kitűnő vagyok. Személyiségem: kedves, vicces, udvarias, van önbizalmam is, de csak egészséges mértékben, viszont visszahúzódó, maximalista (néha túlzottan), néha sajnos nagyon önfejű is vagyok. Ilyen tulajdonsággal tudom hogy van esélyem, de akkor miért nem találtam senkit magamnak? Köszönöm a válaszaitokat és korral, nemmel együtt kérem :)



2018. nov. 12. 22:50
1 2
 11/11 mikeXxX ***** válasza:
Sharon Ehman pl csak tetkó nélkül .
2018. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!