Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lephetném meg partnereme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg partneremet, hogyan okozhatnék neki örömöt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves vagyok (F), és van egy 25 éves partnerem, akivel nem vagyunk együtt, csak úgymond találkozgatunk, és néha ágybabújunk.

Úgy gondolom, hogy függetlenül attól, hogy együtt vagyunk-e, vagy sem, minden nőnek jól esik a törődés, így szeretném őt meglepni valamivel. Egyszer kinyilvánította nemtetszését a virágra, továbbá úgy érzem, hogy a mi kapcsolatunkban az egy picit túlzás lenne, talán elijesztő lenne számára. A csokit nem szereti.


Ezeknek tudatában mit gondoltok, mivel lephetném meg őt? Mivel kedveskedhetnék neki? Van esetleg valamilyen ötletetek?


Kedvelem, és szeretném, ha valami váratlan öröm érné általam. :)



2018. nov. 13. 22:00
 1/1 anonim válasza:

Én is utálom a csokit és a virágot.Vagy elszárad v a kutyám megeszi..

Karkötő

Nyaklánc

Fülbevaló

Bögre , pl az ő kutyája képe van rajta.

Nem tudom hol csinálják de nekem ilyen is van.

Párna a fiam képével.

2018. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!