Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők kb mekkora arányának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb mekkora arányának fontos, hogy egy férfinak 25 felett már legyen jogsija és/vagy kocsija? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Gondolom azon noknek fontos ez akik auto maniasok?!
2018. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem van jogsim, de kocsim nincs. Tök felesleges, az országon belül úgysem utazgatok, Budapesten belül meg ott a taxi...
2018. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Legyen csak, alap dolog!
2018. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100 százalékának
2018. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 17eves koratol fogva elvaras hogy legyen jogsija:) Kocsi nem kotelezo nekem van..

Mielott rinyaltok en is magamnak fizettem honapokon at droidkent dolgoztam a jogsiert:D Ha en kepes voltam ra vegye a faradtsagot es a penzt a masik is.


Van sajat autom, nem fontos hogy legyen a masiknak nagyon szivesen segitek a kozlekedest illetoen ha kell de maradjon abban a tudatban hogy a baratnoje vagyok nem a -taxisa, -es nem ove az auto...

22n

2018. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jogsija legyen, de az auto az mindegy. Nagyvarosban nem szamit.


Es csakhogy tisztazzunk valamit. Attol, hogy van autoja meg NEM lesz vonzo!!


Ha vonzo es kiderul, hogy van autoja, az bonus pont, de az auto onmagaban nem tesz vonzova.


Remelem erted.

2018. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akinek ez fontos, annak lesz saját jogsija meg kocsija. Akinek meg nem, annak igénye sincs rá.
2018. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha bemész egy könyvtárba, fogsz kapni segítséget, hogyan keresheted ki a témában a kutatási eredményeket, ha vannak.

Különben meg 3-400 000 Ft-ért már meg is rendelheted egy társadalomkutató cégtől vagy szociológustól a felmérést, ha még nem volna erről tanulmány.

2018. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azért nincs jogsim és kocsim, mert le is szarom, sosem érdekeltek a kocsik és azért sem, mert pazarlásnak tartom, inkább félreteszem a pénzt. Barátok kocsijá5 vezettem már eldugott utakon kipróbálásból, de a vezetés feelinghe nem ragadot magával. Bringával és tömegközlekedéssel jól megvagyok. Jogsit majd akarok, mert az látom lehet hasznos és most jutottam el oda, hogy talán kéne, de kocsit 30 alatt és/vagy amíg családom nem lesz, biztos nem.


Volt már régen barátnőm, akinek volt jogsija, család egyik kocsiját sokszor megkapta, volt is hogy ő is elvitt "tanítani" és szexeltünk is a kocsiban. De az régen volt, ahogy idősödöm azt veszem észre a korom alapján úgy változnak a csajok elvárásai velem szemben és ez úgy tűnik többnek fontos egy 25 évesnél, mint egy 22 évesnél. Főleg egykorú vagy idősebb férfiak véleménye érdekel, akik sokat csajoznak, nagy minta alapján tudnak a nőkről nyilatkozni. Köszi!

2018. nov. 14. 23:55
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a büdös életben nem mentem randira busszal vagy biciklivel, de értem sem jött egy férfi sem azzal.

34 év alatt volt pàr randim és kapcsolatom.

Engem nem az, hogy vonz a kocsi, de alapvetőnek gondolom, ráadàsul a mindennapokban fontos.

Mi egy kis községben élünk, a bevásàrlàst szerinted hogy oldanánk meg kocsi nélkül?

De a te korodban ez még lényegtelen, ilyenkor még a lànyok csak mozizgatnak.

Mi azért szeretünk eljàrni a férjemmel ide-oda.

2018. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!