Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők kb mekkora arányának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb mekkora arányának fontos, hogy egy férfinak 25 felett már legyen jogsija és/vagy kocsija? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez városfüggő is. Szerintem pl. Budapesten annyira nem fontos a tömegközlekedés miatt.


Viszont más városoknál azért már jól jön, ha az ember "tud mozogni."

Elvárásnak nem elvárás egyik sem, de ha van jogsi/autó, az plusz pont.

2018. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A 11-est kiegészíteném azzal, hogy városban pluszpont, ha a fiú biciklivel jár, nem tart fenn autót mert kisebb az ökolábnyoma, az nekem szimpi.


Budapesten egyszerűbben és gyorsabban, és főleg ezerszer olcsóbban közlekedsz, ha nem veszel a nyakadba autót, nem ritka, hogy mész 600 m-t az autóval, mert annyira van az úticél, de +35 perc keringés, mire találsz parkolóhelyet. Akkor pedig még mindig nem mehetsz dolgodra, nekiállsz parkolóórát keresni, aprót keresni és min. 440 Ft/óra a parkolás.


(Városi kisautót szeretnénk venni a családban pár hónapja, hurcolkodáshoz, és nemigen van, amelyikben 100 000 km-nél több lenne, 15-18 éves autókról van szó.)

Amíg nincs megfelelő autónk, ha cipelés vagy távoli úticél van, taxizunk, és az - kiszámoltam a konkrét számokkal - negyede annyiba kerül, mint ha saját, 800 000 Ft-os vételárú autót használnánk 10 évig - és akkor garázsbérlést nem számoltam bele, ami évente 360 000 Ft itt.

2018. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi mellé beülsz a kocsiba annak más a fílingje.

Olyan h tud rólad gondoskodni, kocsiban egész más atmoszféra van. Igen is legyen potenciális, ez olyan mint régen a ló. Ló nélküli hercegfiú nem ugyanaz a feeling.

2018. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13: Én nem érzem ezt.
2018. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor a ló meg az autó mondjuk jár a hercegkisasszonyoknak, de a pór népnek minek?...
2018. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem fontos, hogy legyen kocsija vagy jogsija. Ha van mindkettő, vagy csak jogsi, az pozitívum, mert én nem tudok vezetni, de nem feltétel. Szerintem nem baj, ha nem mindenkit vonz a vezetés, vkinek pedig egyáltalán nem is fekszik (pl.nekem sem), de ettől egy férfi nem lesz kevesebb. A belső alapértékei legyenek meg egy férfinak, az sokkal fontosabb, mint az autó vagy a jogsi, hiszen a pasival leszek párkapcsolatban, nem a kocsijával :D

Remélem, tudtam segíteni.

21/L

2018. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha a férfi szeret vezetni és/vagy szüksége van munka, barmi miatt jogsira és autóra, akkor van neki alapból. Én megcsináltam a jogsit, amint lehetett, kocsi viszont csak évekkel később lett, mikor lett a vételre és a fenntartásra is pénz.


Amúgy meg akinek ez számít az meg azt is nézi milyen autód van.... ha meg ezt nézi, akkor már baj van...


Autót már lehet pár százezerért venni és milliókért is....


A mai világban már nem tétel egy kisebb használtautó, mikor vannak akik telefonért kiadnak százezreket...

2018. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki 100%-ot írt. A kocsi a pénzt jelképezi, és arra minden nő bukik! (Akik most tiltakozni fognak, azok is, csak szégyellik bevallani.)

Amelyik férfinek meg valamiből kevés van, (ész, erő, kitartás, farok) azoknak meg még inkább fontos a kocsi. Nélküle nem kapnának nőt.

2018. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%-nak.
2018. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kocsid és jogsid, kizárólag prostik jutnak.
2018. dec. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!