Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki tényleg?

Figyelt kérdés

Randiztam egy egeszsegugyi dolgozóval , aki megtudta hogy pszichiatrian voltam evekkel ezelött , szorongással ( kart akartam tenni magamban) , es emiatt zurös csajnak tunök

Persze nem mondta ezt de erzem , hogy hamarosan végelesz emiatt es nem fogok kelleni emiatt

Vajon jól gondolom , vagy egy ilyen epizódot el lehet nézni ?

Most is pszichológushoz járok , kiégés miatt , de jól vagyok , sokkal jobban mint hat evvel ezelött

Ö jó családból van . En meg egy felbolondnak tunhetek a szemebe

Nem kellett volna soha talalkozzak vele

Tutti leléptet



2018. nov. 16. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Manapság a legtöbb embernek van valami titkolni valója, betegsége, ha emiatt lekoptat, akkor nem vesztettél semmit. Úgy is a magyar egészség ügy önmagában gáz, ahogy az emberekkel sokszor viselkednek, lekezelően, lenézik őket. Szóval ha lekoptat, nem vesztettél semmit.

Van egy múltad, nem tudod eltörölni az életedből.

2018. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem bántásképpen, de egy lelkileg-érzelmileg stabil ember nem fog akarni egy labilis mentalitású embert maga mellé.
2018. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ehhez nem kell pszichiatrian melozni hogy normalist keressen valaki maga melle
2018. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Attól tartok ez jelentősen hátráltató tényező ismerkedéskor.
2018. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Aki emiatt elítél az kb ennyit is ért.Engedd el.
2018. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

csúnya példával ez most olyan,hogy van aki a menhelyről fogad örökbe egy korcs kutyust,aki ugyanolyan aranyos lesz mint a többi kutya.

más meg nem éri be ilyennel és egy fajtiszta uszkárra fog vágyni,vagy egyéb olyan fajtiszta kutyára ami passzol az életviteléhez.

mivel ismeri a fajtákat ezért tudni fogja,hogy mire számíthat az adott fajtánál.

2018. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!