Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legcikibb randi, amin részt vettél?

Figyelt kérdés
Hogy lett vége? Találkoztatok utána?

2018. okt. 10. 16:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Piknikezni vitt első randi,allergiás voltam vmi fűre.. És hát megakart csókolni én meg rátüsszentettem a szendvicset a számból,nem találkoztunk többet.


Másik eset már kapcsolatban voltam együtt laktunk,romantikázni akartunk,én úgy gondoltam h az tök romantikus ha mécsesekkel körbe rakom az ágyat,az eredmény, felgyújtottam magunkat. :D Seggig érő hajam volt... Beleért.. Felborultak.. Lobogott az ágynemű,hajam vége,függöny,a pasi is picit.. De vele együtt maradtunk,azóta is. :P

2018. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Rámjött a hasmenés az úton hazafelé az autoban az anyosulesen. Következő benzinkút 25 km. Este meg kellett allni az erdő mellett ráadásul pliszba még az eső is esett. Ciki volt
2018. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Juj nem irigyellek titeket. Első, az első sztoridon nagyon felröhögtem, ne haragudj. :D
2018. okt. 10. 17:50
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem haragszom,a második fájdalmasabb volt. :D
2018. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Nagyon nagy baj nem történt, ugye?
2018. okt. 10. 18:29
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerencsére nem,bár a háta kicsit megégett,combja, nekem hajam vége kuka lett, függöny is,ágybetét,ahhoz képest mázli volt.
2018. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Khm.

A pasi elhívott, én meg úrég, sose voltam még randin! Kicsíptem magam, amennyire tőlem tellett, rápörögtem (full nem rám vall a dolog), mert már régóta beszélgettünk neten és nagyon bejött, a szerelem határát súrolandó.

Végig nem hoztam magam, hanem valami félnéma, béna csipogó izé lettem, főként ő beszélt.

Egyszercsak mélyen a szemembe nézett és elkezdte mondani, hogy annyira távol volt tőle akit szeret, és most újra találkoznak, éppen azután, hogy lelépek. Konkrétan haza küldött, hogy még fél óra és mehetek. :D Mert jó ideje beszélgetnek, és azt hiszi, most összejön neki, én mit gondolok erről?

Puff.

Gyanús, hogy én voltam a "szamár is".


(Emellett minden számot likeolgattam amit kirakott neten, mert azt hittem miattam rakja ki. Kiderült, hogy egyezik a szerelmével az ízlésünk :D Ciki.)

2018. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Még úgy igazi randim sajnos nem volt így ilyen sztorim se :( egyszer volt hogy megbeszéltem egy lánnyal hogy találkozunk, itt lakott a szomszéd faluba. Úgy volt hogy egy parkba találkozunk, én vittem neki csokit és virágot is, erre mikor oda értem akkor szólt hogy mégse tud jönni és egy nagyon hülye kifogást mondott, de aztán kiderült hogy nem is akart találkozni... nagyon rosszul esett nekem és elég ciki is volt számomra hogy így jártam. Az előtt se volt randim és azóta se soha 18/f
2018. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
99%

Cseteltünk, megbeszéltük az első randit. Ő hozta a kutyáját is, egy palotapincsit pórázon. Amikor közel mentem hozzá hogy megpusziljam a kutya beleharapott a lábamba. Én le akartam rázni és reflexből rugtam egyet, nem a kutyába csak a levegőbe hogy elengedje a lábam, de a foga túl erősen fogott, a kutya fel a levegőbe, a pórázon tett egy félkört a csaj körül és landolt a földön.

Sikerült a bemutatkozás, a reakció: "A kó édes anyádat rugdosd."

Ez volt a legrövidebb kapcsolat az életemben.

2019. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem randi hanem a bemutatàsa a pàromnak a nagyinak mivel együtt latogattuk.

A nagyim nekiállt engem beégetni olyan dumákkal, hogy en olyan szegény vagyok hogy látott engem kukázni es köszönt én meg elfordultam.

Meg tanàcsa a páromnak (eljegyzés bejelentèse ahelyett hogy örülne meg az esküvöt gyerekeket vàrnà)hogy ne csaljon meg engem. À veletlen se legalabb többesszàmban hogy becsüljetek meg egymast gyerekek vagy hasonlo. Nem. Mintha en lennèk a bena aki fogott vegre vkit es barmikor megcsalna.


Hàt nem tudom ezt valahogy az öregségnek betudni.

2019. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!