Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak le akar feküdni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar feküdni velem vagy van rá esély, hogy esetleg komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Kijöttem hollandiaba, regisztráltam badoora, hogy tanuljak angolul, beszélgetek egy sráccal egy ideje, sokat beszélgettünk, megkedveltem, közöltem felé hogy nem tudok jól angolul ezért félek a találkozástól, de azt mondta hogy segít nekem, türelmes és találkozni szeretne. Csak meg akar fektetni? De azt mindig hozzáteszi hogy ,,egy ital mellett". :'(


Tudom hogy a férfiak hogyan működnek, de ő külföldi. A hollandok nagyon kedves emberek. Csak ki akar használni?


Ja egyébként amikor nem válaszoltam neki 1-2 napig, folyamatosan írogatott hogy mi lesz, nem beszélünk többet?


Én 22, ő 28


Nem csúnya férfi, de nem is az ideálom, én jobb csaj vagyok (nem egoizmusból, csak tény) mint ő férfibe képek alapján.


2018. nov. 17. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

"Tudom hogy a férfiak hogyan működnek, de ő külföldi."



PFfffhhhhhaaahaha itt hangosan felröhögtem. Hogy lehetne komolyabb, ha a mélyebb kommunikáció eleve blokkolva van? Azt gondolja annyira megy hogy megdugjon, és ja, azt akar, kihasználva a helyzeti előnyét, ennyi. Innentől eldöntöd te hagyod-e, vagy nem.

2018. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

,,But I am going to slee now so hopefully I'll talk to you tomorrow 😉😘"


:'(

2018. nov. 17. 17:21
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan gondolod, hogy ennyiből amit ide leírtál, el lehet dönteni, hogy csak meg akar-e húzni vagy többet szeretne tőled? Te magad nem tudod eldönteni, pedig beszélgetsz vele...

Ha érdekel a csávó, menj el vele egy randira és majd ott úgyis kiderül. Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor nem tud ágyba vinni. Kivéve, ha ismeretlen eredetű sütiket fogyasztasz, vagy le tudja dumálni rólad a bugyit :D

2018. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon gyenge az angolom hozzá képest, egyébként már rég találkoztam volna vele...
2018. nov. 17. 17:24
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Ha gyenge az angolod, legyen jó a franciád, de mindenképp egy vicces süti mellett.
2018. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja egyébként írtam neki, hogy nem kedvelem az egyéjszakás kapcsolatokat, de utána ugyanúgy írt.
2018. nov. 17. 17:28
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

" közöltem felé hogy nem tudok jól angolul"


Magyarul sem.

2018. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Külföldi, de majd megtanulja, hogy hogy működnek a magyar lányok.
2018. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Aki csak bacni akar, az hamar elunja a dumalast és újabb luk-jelöltet keres. Ha meghallják, hogy neked ez nem jön be, akkor már menekülnek is. Szóval ebből, amit leírtal, akkor talán többet is akarhat, vagy legalábbis még nem döntötte el, hogy csak arra kellessz.
2018. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

"Ja egyébként írtam neki, hogy nem kedvelem az egyéjszakás kapcsolatokat, de utána ugyanúgy írt."


Miért ne írna... Attól, hogy nem kedveled, még simán le fog varrni, aztán utána közli, hogy ennyi.


Tudod királylány, ha egy férfi azt mondja, hogy többet akar egy esténél az még nem jelenti azt, hogy valóban többet akar, egyszerűen annyi, hogy tudja, ebből max 1 kör lesz, mert többen nem leszel benne

2018. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!