Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sajnos egy kisebb egeszségügyi probléma miatt rendszeresen járok egy bizonyos orvoshoz. Ő nagyon kedves, szimpatukus szoktunk privát dolgokról is beszélgetni. Fiatal, korombeli is tehát nem egy megőszült öregúr, aki szívesen csacsog a betegekkel.

Én úgy vettem észre hogy bejövök neki mint nő is. Nagy elhatározás után (hiszen elvégre orvos-páciens kapcsolatról van szó) bejelöltem Facebookon. Nos, ő azóta sem jelölt vissza, viszont amikor meg nála vagyok az időpontjaimon mintha mi sem történt volna ugyanúgy beszélgetünk, ugyanolyan kedves, stb. Szerintem tetszek neki, mert egy kis fél-sejtetős mondatából ezt kivettem.


Szeintetek miért nem jelöl vissza, vagy lép akármilyen privát jellegű kapcsolatba velem, ha érezhetően vevők lennénk egymásra? A rendelőben nyilván eselytelen bármi több, mivel ott van az asszisztens is szinte mindig.


Köszi a véleményeket!


2018. nov. 17. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem facefookozik...

Hidd el sokmillioam vagyunk ezzel igy

2018. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vagy nem túl gyakran. Ez nekem is eszembe jutott, hogy esetleg évente ha 2-szer felmegy facebookra.

Mivel az adatlapjából semmit nem látni így nem tudom, hogy vannak-e fent friss dolgok.

Annyit láttam, hogy valamelyik oldalon kedvelt valami bejegyzést, nem sokkal azelőtt hogy bejelöltem.

Tudom egy stalker vagyok, de valahogy egyre jobban érdekel engem ez a pasi. :)

2018. nov. 17. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg keveset van fbn. Várd ki a végét. Lehet vissza jelöl és ott is tudtok beszélni. Meg ha tényleg tetszel neki akkor lépni fog. Hajrá. Sok sikert! 😊
2018. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért legyen egy doki kedves a betegeivel, rögtön többet látnak bele. Hidd el ha nagyon akart volna valamit már lépett volna. Az hogy valaki szívesen csacsog a betegeivel nem kortól függ hanem személyiségtől. Nekem is volt már olyan dokim aki olyan szépeket mondott, hogyha kicsit élénkebb a fantáziám akkor többet látok bele, de nem tettem, ő minden páciensével így viselkedik :)
2018. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!