Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy átlendüljünk a holtponton?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon érdekel,és mióta megismertük egymást,kölcsönös a szimpátia.Bár volt már olyan hogy csúnyán viselkedett,de végül megbocsátottam neki.Azóta már sokat lazult a viszonyunk. :) Egy gondom van,hogy bármikor mikor találkoztunk társaságban vagy közös eseményen és éreztük egymásban a lehetőséget,utána mindig eltűnik napokra,hetekre. Amúgy szeret másokkal flörtölni,ismerkedni.De persze megteheti,hisz nem járunk. :) De mindig csak keringünk egymás körül mint a bolygók,de a lényegről (rólunk) soha nem beszélünk,mert mind a ketten meg vagyunk ijedve a másiktól. :D Ő ahelyett hogy beleállna a sziutációba,inkább hagyja mindig. Tudom,ez tök gyerekes dolog. Az is biztos hogy még érnie kell pár dologban. Én meg próbálok mégjobban lazulni, hogy ne érezze a nyomást. Mi mást lehetne még tenni? :)

2018. nov. 18. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk fogod magad, és TE felhozod a témát? Mégis mi más lehetőséged marad? Jah, esetleg még ha lesmárolod, talán abból veszi a lapot..
2018. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Vagy egyszerűen csak ne erőltesd az egészet. Ez csak a e oldalad. Egy lehetsz a sok közül, akivel flörtölget. Ha ezt meg meri tenni, akkor lépni is merne az illető felé, aki érdekli.
2018. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerhetjük személyesen a szituációt, de az alapján amit leírtál nekem úgy tűnik, hogy te is csak egy vagy azok közül, akikkel szeret flörtölgetni, de részéről semmi több. Szerintem tisztázd vele, mert ez így elég kétértelmű.
2018. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.Köszi :) :P Egyébként minden után kb. fél évre rá olyat mondott nekem,hogy úgy tudja hogy tetszik nekem.Sokan mondták neki...

Hahaha,hát ez eddig nem volt egyértelmű?? xD Vagy nem tudom hol volt...már volt erről szó.És egyébként ő is nyomta nekem a rizsát korábban.Szóval ez nem csak az én agyszüleményem (volt). :D Lehet tényleg le kéne smárolni hogy vegye a lapot! D haha vagy csak annyit,hogy mikor hív már el randira? :P

2018. nov. 18. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Az írás stílusod elég sokat elmond, biztos a felnőtt párkapcsolatok témában van a helye ennek a kérdésnek? :P
2018. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őő,mire is gondolsz pontosan?
2018. nov. 18. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó úgy érti,hogy az ìrásod alapján egy 13 éves csitrinek tippelnénk.

A srácnál pedig valószinűleg csak egy vagy a sok közül,akikkel unalmába flöttölget.Egy fiú nem ìgy viselkedik ha komolyan érdeklődik irántad.

2018. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csitri nem vagyok már rég.És a kérdesem komoly volt.Az utolsó hozzászólásomat probáltam viccesre venni. :)
2018. nov. 18. 19:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Átlendültünk... :))
2019. jan. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!