Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem írna nektek vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem írna nektek vissza a másik, ti ráírnátok újra?

Figyelt kérdés
A szitu: régen beszéltetek az illetővel,most ráírtok és megkérdezitek, hogy hogy van, ő viszont nem válaszol. Hagynátok ennyiben vagy megkérdeznétek, hogy miért nem válaszol?
2018. nov. 19. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Hagynám annyiban. Bár attól függ. Van ötleted, hogy miért nem ír vissza?
2018. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Biztos nem írnék rá újra. Majd ha akar és tud, válaszol. Senkinek se kötelessége írogatni. Ha valaki nem veszi észre magát és még továbbra is írogat annak ellenére, hogy én nem reagálok rá, az csak szánalmassá teszi a szememben.
2018. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Hagynám annyiban.

Minek kérdezzem meg, hogy miért nem válaszol? Teljesen egyértelmű: mert nem akar. (Ha akarna, szorítana rá időt.)

Minek fussak olyan után, akit egyáltalán nem érdeklek, aki beszélgetni se akar velem? Ha nem akar, hát nem tukmálom rá magam.

2018. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem írnék. Felesleges.
2018. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem irnek.
2018. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem. 1 hete nem ír semmit, pedig ő keresett meg újra, nem én őt. Legutóbb én írtam neki, mivel nem válaszolt azóta se, nem írok neki, kezd elegem lenni belőle.
2018. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad az ilyet erőltetni! Ha valaki nem ír vissza annak oka van. Lehet később illemből dob egy "Szia, hogy vagy"-ot, de azt se vedd komolyan. Felejtsd el az illetőt.
2018. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.
2018. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Pont ilyenben vagyok én is. Szerető viszony. Ő kezdeményezett, többször voltunk együtt, az elején éjszakába nyúló levelezések, hogy mit tennénk egymással, ezeknek a vége mindig egy hívás volt, amikor már nem bírunk magunkkal és egy nagy telefonos élvezésbe torkollott a hívás. Aztán egyre kevesebbet irt, az is előfordult, hogy 2 hétig nem írt. Ilyenkor általában 2-3 alkalommal írtam, hogy kívánom, vagy talalkozunk e. Most épp egy hete nem válaszol. Tudom, hogy fog írni pár nap múlva, de már nem fogok válaszolni. Meguntam.
2018. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elèg egyèrtelműen nem kíváncsi rád.Nem feltètlenül a te hibádból,talán csak simán paraszt az illető.Pont ezèrt kell hagyni.
2018. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!