Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít valamit, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit, hogy milyen képei vannak fenn facebook-on? Eltántoríthat valamilyen fajta tartalom a randitól?

Figyelt kérdés

Komoly férfinak tűnt, ahogy eddig a 1,5-2 hónap alatt ,,megismertem".

A napokban botlottam bele egy rakás piálós, bulizós, hülye fejet vágó, nyelvet öltögető és kompromittáló képbe, ami facebookon van fenn róla (csak egy példa, sör egyik kézben, a nyelve meg a srác mellbimbója magasságában kiöltve, nem feltételezem hogy bi, nem erről van szó, csak maga a szituáció olyan éretlen számomra, pedig a harmincat fogja tölteni). Meglepett erőteljesen a dolog, mert nem ilyennek képzeltem. Elhívott randira, de így vívódom, mert én sokkal visszafogottabb vagyok. Nem arról van szó, hogy nem tudok kikapcsolódni, szórakozni, csak én nem így. Pedig ezidáig olyannyira szimpatikus volt, alig vártam, hogy elhívjon. Ti mit gondoltok erről?


2018. nov. 19. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
En messze elkerulnem az ilyet, eszembe se jutna elmenni a randira.
2018. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Engem eltánorítana. Nem az, hogy hülyül, hanem az, hogy annyi esze nincs, hogy kompromittáló képeket ne tegyen fel/ne engedjen feltenni magáról, mert abból baja is lehet, bárki megnézheti: munkaadó stb. Ez ostobaságot mutat számomra, amit pedog elkerülök.
2018. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a kép kollégákkal volt. Mivel hiány van a területen nyilván a munkája még megvan, és meg is lesz. És azt nagyon is jól végzi hivatástudattal, ami nagyon is szimpatikus. Csak ahogy eddig megismertem, annyira nem tudom összeegyeztetni azzal a képpel, amit a fb oldala közvetít számomra.
2018. nov. 19. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Oszt' a kép maga mikori? Annak idején láttam fent társkeresőn annyi komoly kapcsolatot kereső csajt cigivel a szájában piával a kezében labancnak öltözve, hogy te azt el sem tudod képzelni. Oké, én sem írtam rájuk a képzavarból kifolyólag, viszont a képről sem tudtam, hogy mikori. Igaz, akkor sem írtam volna.

32/f

2018. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy-két hülye kép még oké, de egy rakás? Bár ha rengeteg fotója van és ezek elvesznek a többi között, akkor nem foglalkoznék vele.
2018. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Amúgy 1-2 évesek ezek a képek.

2018. nov. 19. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de szerintem kezeld rugalmasan.

Fiatalság, bolondság.

Ha randizol vele, van esélyed megismerni.

2018. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!