Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki segítene nekem abban, hogy...

Ki segítene nekem abban, hogy melyik az a barna kenyér fajta, amelyikben a legalacsonyabb a szénhidrát tartalom ezáltal a legjobban hasonlít a Norbi-féle update kenyérhez?

Figyelt kérdés
A 6g-s kenyér nagyon finom, de borzalmas drága és szerintem az átlagember számára megfizethetetlen.Ráadásul én vidéken lakom, messze kell mennem érte, jó lenne ha találnék vmi legalább ahhoz hasonlót.Válaszokat köszönöm!
2012. júl. 26. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A príma péknek van a probady kenyere, az szénhidrát csökkentett! nem tudom hogy árban mi a különbség köztük, és hogy nálatok kapható-e de nekem ez jutott eszembe és ráadásul az íze is jó :D
2012. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szoondiii ***** válasza:

el kell hagyni a kenyeret..

vagy vannak ilyen paleó lenmaglisztes vagy kókuszlisztes dolgok.. de meg kell tanulni elhagyni a gluténes, ch dús szemeteket..

hús + zöldség, itt az egészség, az erő, a karcsú szálkás test "titka".

2012. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!