Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderes csajjal, ha találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes csajjal, ha találkozok személyesen, hogy kéne köszönnöm?

Figyelt kérdés
Eddig mindig személyesen ismerkedtem a csajokkal, elsőre mindig kézfogás és mosoly közepette szoktam bemutatkozni. Most viszont már nagyjából tudok róla dolgokat, tulajdonképp nem elsőre találkozunk, mert virtuálisan már találkoztunk. Ilyenkor is illik bemutatkozni? Egy sima sziát odadobni nem akarok, az nagyon gáz, puszi ölelés stb.. pedig még korai lenne. Elég béna dolog tőlem, de tényleg nem tudom, hogy kéne köszönnöm neki majd a személyes talin 😀

2018. nov. 20. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, kézfogás, bemutatkozás. Nem bonyolult :)
2018. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezfogas, bemutatkozas. Puszi is mehet.
2018. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

"csá tesa!" - kézfogás - "zotya vagyok, szúrunk vagy igyunk egy kólát? nincs nálam valami sok zsé, nálad lehetnénk?"


én így szoktam.

2018. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kis kezi csokoládé
2018. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a helyzet adja. Szerintem a puszi az elfogadott
2018. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Zolika a válaszodtol majd' összehugyoztam magam.. 😂😂😂


Csaj vagyok de ha ezzel a dumával állítana oda egy pasi tuti lenne második randi bírom a vicces figurákat 😁

2018. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hello Tini Der! :D
2018. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezit csókolom!
2019. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!