Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bunkóság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bunkóság, ha valakivel találkozok, és az illető ahelyett hogy velem személyesen beszélgetne és foglalkozna, a telefonját nyomkodja, és másokkal chatel?

Figyelt kérdés

Az oké, ha fontos, akkor érthető hogy telefonál, vagy visszaír. De már picit zavar, hogy állandóan mindenkivel (sokszor ahogy látom értelmetlen, helyesebben olyanról beszélget, ami ráérne) és alig szól hozzám... Mindig a telefon van a kezébe, ha kérdezek valamit, 5 perc múlva válaszol csak.

Hogyan közöljem vele, hogy azért ez így bunkóság a részéről, pláne hogy én egyáltalán nem chatelek másokkal ha talizunk?!

N


2017. ápr. 4. 21:09
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
50%
Ismerkedéskor, találkozón, randin, s hasonló helyzetekben mindig kikapcsolom a mobilnetet, ugyanis kizárólag arra az egyetlen személyre szeretnék koncentrálni, akinek a társaságát élvezem, s aki vette a fáradságot (vagy bátorságot), hogy velem koccanjon. Na most ezekből a kérdésekből leszűröm, hogy a telefonját nyomkodó marha mégis vonzóbb a szemetekben, ha még kérdést is kiírtok róla, s ezen pörögtök pár napig/hétig.
2017. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen bunkóság. Nem érdemes ilyen emberekre pazarolni az időt szerintem. Manapság ez népbetegség, de találsz olyat, akinek te leszel a fontos.
2017. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én írnék neki randi közben facebookon "szia, leléptem:)"..és lelépnék :D
2017. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos ez már természetes dolog... mindenki a neten éli az életét, csak ott beszélget, és személyesen hozzá sem szól a másikhoz. Sokan nem is tudják hogy kell személyesen beszélgetni, mert interneten a mindenféle értelmetlen szövegeket nyomják. Ami még rosszabb, hogy már-már a 30-40 éves korosztály is így kommunikál, és inkább a telefont nyomja. Természetesen vannak kivételek!

Hogyan közöld vele? Egyszerűen megmondod neki, hogy ne legyen akkora paraszt, és tiszteljen meg téged azzal, hogy rád figyel, ha már te voltál olyan kedves és találkoztál vele. Finomkodni nem kell, mert aki itt bunkó az ő!

2017. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen bunkóság, de jusson eszedbe az is, hogy ha sikerülne felkeltened az érdeklődését, nem biztos, hogy csak a telóját nyomkodná. :D Az éremnek két oldala van.
2017. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 ez abszolút nem természetes dolog, értelmes, illemtudó emberek nem csinálnak ilyet, csak aluliskolázott és/vagy nagyképű gyökereknél tapasztaltam eddig ilyet(már bocsánat). Nagyon nagy bunkóság, én nem tolerálnám.
2017. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen! Csak szerinted bunkoság. Kikönyörögsz töle találkozást aztán még azt is akarod, hogy veled foglalkozzon amikor (finoman szolva!) egyáltalán nem érdekled. Nagyon önzö vagy! :-))
2017. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy paraszt!
2017. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem egy pasiról beszélsz nos elmondom az én sztorim egy hasonló nővel nos megbeszéltük beülünk valahová nos amint leült elkezdte nyomkodni (gondoltam lenémítja ) persze tévedtem annyira nyomkodta hogy még a pincérlánynak is feltűnt az egész persze közben én beszéltem valamennyit de észrevettem két felé nem igazán tudott figyelni ezért én felálltam és kisétáltam minden szóváltás nélkül persze ameddig kiértem le sem esett neki hogy faképnél hagyták szerintem csak arra figyelt fel ahogy a többi ember aki figyelt nevet (mert hogy ezt is láttam ) aki paraszt arra én nem pazarolok egy percet sem mert ez az !
2017. ápr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!