Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti milyen "szöveggel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen "szöveggel" mennétek oda egy férfihoz aki esetleg tetszik nektek? Hogyan szólítanátok meg?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, nem lenne egy adott szituáció, hanem bejönne nektek viszont látnátok egy a férfinak is bejöttök. Mit találnátok ki, amivel odalépnétek hozzá hogy felkeltsétek a figyelmét illetve megszólítsátok?
2018. nov. 23. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

sehogy. Nem cserélem fel a szerepeket. Küldök "jeleket" és ha férfi az illető, és érdeklem, akkor lépni fog.

Ha nem, akkor pedig nincs értelme hajtani rá. Az olyan, mintha "felajánlanám magam" az pedig nagyon gááz.

2018. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Soha semmivel. Ez eszembe sem jutna. Nem vagyok férfi, nem értek az ilyesmihez és nem is az én feladatom. Ha mégis lenne ilyen, bizti kiderülne hogy egy tutyimutyi pasi, mert ha arra vár hogy felszedjék, akkor a folytatàsban sem lehet valami túl aktìv. A szerepére meg valahogy nőként nem vágyom.
2018. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyen szövegem nincs ilyen helyzetekre, nem kezdeményezek a mosolyon kívül mással. Eddig úgy zajlott, hogy amelyik férfinek tetszettem, az megtette a kellő lépéseket irányomba.
2018. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

Aki az én tekintetemből nem tud olvasni, az hülye.

Soha egyszer sem kellett életemben direktbe nyomulni, mindig a férfiak jöttek oda.


Konkrétan oda ne menj, mert bohócot csinàlsz magadból.

Mondom ezt jó pàr akàr egyéjszakàs, vagy kaland, és komoly kapcsolatok tapasztalatàban.


30+(ajjjajj)N

2018. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pedig sokszor van hogy a csaj startol rá a pasira... manapság ez már nem ritka...
2018. nov. 23. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
Ilyennek csak és kizárólag akkor érdemes megpróbálkozni, ha valahogyan egy társaságba keveredik az ember az illető pasival. Tök idegenként én esélytelennek ítélném. Amúgy, ha a társaság adott, én úgy csinálnám, hogy egy közös beszélgetésbe bekapcsolódva, egy érdekes, nem szokványos, figyelemfelkeltő véleményt mondok, többnyire a témának egy olyan oldalát megvilágítva, ami addig másoknak nem jutott eszébe. Ezzel felhívom magamra mindenki figyelmét, az adott pasiét is, akire sokatmondóan ránézek. Innentől kezdve már az ő dolga, hogy reagál-e. Ha nem, akkor elkönyvelem, hogy nem érdeklem. Kb. ennyi.
2018. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, az előzőhöz még annyit tennék hozzá, hogy ha ő is véleményt nyilvánít, akkor máris adott, hogy vele folytatom a beszélgetést, először nyilvánosan, pusztán intellektuális szinten, később esetleg személyesen, négyszemközt is. Én kb. ennyit tudnék írni.
2018. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A gyávák sehogy.


"Eddig úgy zajlott, hogy amelyik férfinek tetszettem, az megtette a kellő lépéseket irányomba." - ezt sosem tudhatod. Valószínűleg több olyan is volt, akinek tetszettél, és nem ment oda hozzád.

2018. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rámosolyognék, amit nem tudna eltéveszteni. Odamenni nem mennék.
2018. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#1! :-)) ".... Küldök "jeleket" ....az olyan, mintha "felajánlanám magam" az pedig nagyon gááz." Ez mennyiben kevésbé gáz mint a megszolitás??
2018. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!