Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez egy jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó ötlet?

Figyelt kérdés

Volt egy pasim pár évvel ezelőtt.

Egy ideje foglalkoztat a dolog mi lehet vele..

Semmit nem tudok róla azóta,a közösségi oldalát nem használja..

Pár férfit (akit nem is ismerek) bejelöltem akik irtak neki születésnapjára legutóbb..

Szerintetek gáz ha valamelyikre ráírok és megkérdem tudnak e róla valamit?

Vagy hülyének néznének? :)


2018. nov. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki szakított, szépen vagy haraggal váltatok el?
2018. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így közvetetten próbálsz tudakolózni, azzal nincs gond. Az a lényeg, hogy ne direktben tőle kérdezősködj, az sebeket téphet fel. Vacak dolog ez a kíváncsiság, szét tudja vetni az embert, úgyhogy megértelek, én is voltam már így :D
2018. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, az én esetem eléggé egyedi, abból a szempontból, hogy szerintem hasonlót más pasi nem nagyon csinál.

Nekem volt egy másfél éves kapcsolatom. Soha nem dolgoztam fel a szakítást igazán, de elfogadtam, mert nem kerestem, de mást sem nagyon. Habár 3 és fél évvel később lett egy barátnőm, de csak 9 hónapig. Abban az idővallonban megkeresett az exem. Totál összetörtem megint, illetve nem tudtam felfogni, hogy ezt miért kellett. Barátkozni akart, de mivel én annyira odáig voltam érte, az jött ki belőlem, hogy miért nem jött vissza. Aztán inkább tiltottam is két nap alatt.

És annyira felkavart, meg előtte is sokat járt rajta az agyam, hogy azóta így szinte állandóan rá gondolok :(


Azért kérdeztem amit kérdeztem 1# hozzászólóként, mert van az a pillanat, amikor nem kellene a másikat zaklatni, mert van akiben a sérelmek egy emberrel kapcsolatban még évekkel később is megvannak.

Magyarán lehet úgy gondol rád, mint mikor szét mentetek. Ha haraggal, lehet benne maradt.

2018. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó viszonyban váltunk el..

Igazán nem volt szerelem,tehát nem hinném hogy bárkiben is felszakítana bármit is..

Csak inkább azon aggódok,hogy nem ciki e megkérdezni ilyet egy vadidegentöl?!

Jah és ami még fontos én nem vagyok független,elképzelhetö hogy ő sem az..

Bár nem akarok én úgy semmit,csak érdekelne mi van vele ,hogy alakult az élete..

2018. nov. 24. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!