Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bizonygatja, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygatja, hogy csak barátként tekint rám, ha egyértelműen látszik rajta, h belém van zúgva?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akinek szemmel láthatóan nagyon tetszem, flörtöl,szemez velem, megdicsér, ajándékot ad, bókol, megjegyzi, ha jól nézek ki. Mások is mondták már, h tuti bejövök neki. Én próbáltam utalni rá,mego lyan mederbe terelni a beszélgetést,h kibökjön valamit, aminek végül az lett az eredménye, h annyit mondott h mi csak barátok vagyunk, de kb. úgy mondta, mintha ezt magának is próbálná bizonygatni. Nyilván értem, hogy ez a munkahely egy olyan közeg, ahol nem túl szerencsés bármibe belebonyolódni, főleg hogy sok a kíváncsiskodó pletykálkodó kolléga,
2018. nov. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, én arra jöttem rá, hogy az ember a legjobban teszi, ha elhiszi amit a másik mond. Nem egyszer éreztem én is azt, hogy a másik szerelmes, de jobb lett volna, ha hiszek nekik. Az egyik még el is vörösödött tőlem, de az első kis akadálynál feladta, aztán azt hallottam vissza, hogy ő most nem tud szerelmes lenni...Mondjuk neki elhittem, mert ismertem azt a lányt, akibe tudott, a közelébe se voltam szépségben.

A férjem képes volt 3 órán át csókolózni velem télen, metsző szélben, és közben közölni azt, hogy nem szerelmes belém. Nem hittem el neki. Pedig el kellett volna, bár fél év múlva emiatt szakítani akartam és bizonygatta, hogy ő már szerelmes, később mégis csinált sok olyan dolgot, amiből egyértelmű, hogy nem volt szerelmes. (Nem vállalt fel, nem tudta a szemem színét 4 év után se, stb...) Aztán jött egy tüzes tekintetű álompasi, és nagyon is egyértelművé tette, hogy mennyire tetszem neki, de aztán amikor teljesen behülyített, felvilágosított, hogy csak szexet akar és ő nem lesz szerelmes. Ködösített egy kicsit, hogy ez neki csak önvédelem, meg ilyesmi, igazából ebbe kapaszkodtam bele, de nem kellett volna. Azóta már egyértelmű, hogy abszolút nem kíváncsi rám, csak meg akar dugni párszor, ennek érdekében néha szóba áll velem, de akkor is csak a szex a téma. Az elején nem így volt. Most viszont hárít mindent, ami emberi volt ebben az egészben, következetes ahhoz, hogy csak szex. Szóval mostanra érett meg bennem, hogy ha valaki azt mondja, nem szeret, nem tehetek jobbat annál, hogy elhiszem.

Az is tény, hogy ha arra a vallomásra vártam volna, akkor soha nem lett volna párom. De most már nem is kell többé. Mondták már nekem elegen, hogy nem szeretnek. Nekem most már egyszer mondhatja ezt bárki, lépek is tovább.

2018. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van első. Fölösleges egy olyan ember figyelméért harcolni, aki nem tesz értünk semmit. Ha van is valami kérdező, de saját maga előtt is tagadja, akkor ez az ember gyáva, és nagy rá az esély, hogy nem is fog soha továbbmenni, te meg majd agyalhatsz állandóan, hogy mi van. Ezek fölösleges körök.
2018. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bókol neked és flörtöl veled, akkor biztos, hogy nőként tetszel neki. De ez sem azt nem jelenti, hogy szerelmes beléd, sem azt, hogy kapcsolatot akar. Ha titkosan szerelmes lenne beléd, de ezt nem merné bevallani, akkor bókolni sem merne. Legvalószínűbb, hogy van valakije, vagy szerelmes valaki másba, s ezért számára az, hogy barátként tekint rád, egyfajta legitimációja a feléd érzett vonzalmának. A férfiak nagy többsége számára egy meglévő kapcsolat vagy szerelem nem jelenti azt, hogy ne tetszhetnének emellett nekik más nők is. Nekem például régebben szerelmes férfiként is nagyon vonzó volt a párom húga.
2018. nov. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!