Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi után nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után nem igazán keres a férfi az egyértelműen azt jelenti, hogy nem jöttem be neki?

Figyelt kérdés

Randiztam Tinderről egy férfivel. Nem szexre ment, erről szó se volt, csak borozgatásról.Szerintem jól elbeszélgettünk, nevettünk, kb 2.5 órát borozgattunk egy helyen, meg is lepődtem, hogy milyen jól elvoltunk.Sok közös témánk volt stb. De persze azóta természetesen nem keres. 2x üzentem neki, válaszolt, de semmi extra. 2 napnyi beszélgetés után már találkoztunk, ő volt a kezdeményező, szinte erőszakos, hogy fussunk össze.

Gondolom nem jöttem be neki, ami egy kicsit fura mert annyira látni akart. Annyit mondott, hogy majd beszélünk és adtunk 2 puszit...

Most 1 hónapig külföldön vagyok, ezt el is mondtam neki anno de nem csinált belőle problémát.

Nekem nagyon szimpi volt, tetszett is, szinte bizakodtam de úgy látszik mégsem kellett volna. Jobban teszem ha többet nem írok neki ugye?


2018. júl. 12. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
minden normális ember aki akar valakitől valamit legyen az férfi vagy nő tudatja a másikkal. tehát szerintem vagy nem akar semmit vagy akar csak leírni sem meri. szóval szerintem semmiképp ne keresd, randira elmentél vele és utána még kerested is te megtetted amit lehet
2018. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért erőltette a talit, hogy minél előbb kiderüljön, hogy bejöttök e egymásnak. Ezek szerint valamiért nem te vagy a zsánere. Szerintem hagyjad.
2018. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Majd ír ő, ha kellesz neki mégis. Hagyjad, addig is keress mást. Nekem is volt ilyen, kiderült másvalakivel ismerkedett, akivel összejöttek. Ezt akkor még nem tudtam, csak hogy nem keres. Ezért hát jobb híján kerestem tovább, de jól tettem, mert úgy ismertem meg a párom, és hát mázli, hogy az a hülye előző nem keresett, mert miatta nem ismertem volna meg a páromat. :D Nem kérdés, külsőre is melyikük volt a helyesebb... Belsőt nem tudom, mert az előző is jófejnek tűnt.
2018. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Uristen.én a párommal az első chates beszélgetés óta azon voltunk,hogy egymásba szeressünk és sikerült az első randin őssze is jöttünk,nem értem mások mit küszködnek
2018. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem keres, akkor nem érdekled sajnos. Valószínű melletted még jó pár csajjal ismerkedett és már más van képben.


Amúgy randi alatt nem érezted, hogy valami nem stimmel, nem jössz be neki?

2018. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy nem szeretne folytatást, hacsak nem valami taktikázós idióta és kivár vagy a másik nő válaszára vár, mindkét esetben kár az ilyenekre időt pazarolni nőben-férfiben egyaránt.
2018. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát randi alatr is kicsit sejtettem, mert néha nézegetett ide/oda, ásított a vége felé. Mindegy, így jártam, azért sajnálom...
2018. júl. 12. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul kétszer írtál is neki, aztán semmitmondó válaszokat küldött. Helyedben ilyenekre nem pazarolnám az időt, szerintem már a második üzenet is felesleges volt.
2018. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!