Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyáltalán nem érdemes elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem érdemes elhívni randira olyan lányt, akiről tudom, hogy van barátja? Esetleg várni néhány hónapot vagy egy évet? 21/f

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem érdemes.


1. Te örülnél, ha a barátnőd valami kanos gavallérral randevúzgatna?

2. Akarsz lenni élő vibrátor? Mert hogy egy párkapcsolatban élő nőnél soha az életben nem te leszel "A Férfi", az biztos.


Várakozni a buszra érdemes, ha túl sokat kell gyalogolni.

Keress magadnak inkább egy szabad nőt. Jobban jársz.

2018. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Randira semmiképp se hívd el. Lehet, hogy a barátjával együtt jönne, aki kissé erőteljesen fog kérdőre vonni. :DDDD

Várni rá? Én nem várnék. Annyit tehetsz, hogy másoknál próbálkozol, és néha, amikor épp nincs senkid, akkor utánanézel, hogy ők együtt vannak-e még. De attól óva intenélek, hogy a létező lehetőségeket elszalaszd csak azért, mert TALÁN egyszer majd szakítanak és akkor TALÁN veled összejönne.

2018. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Minek hívnál randira olyat, aki kapcsolatban él? Ha mégis elmegy veled, az csak azt biztonyítja, hogy ha veled lenne kapcsolatban is megtenné ugyanezt.
2018. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1 szabad nők NINCSENEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 "ha épp nincs senkim" sajnos tényleg nincs, soha nem is volt még, és ez nagyon frusztrál. Ezért gondolkodom csak ilyesmin, hogy olyanokat is elhívjak, akiknek van barátjuk. Ha lenne kapcsolatom, akkor eszembe nem jutna más nők iránt érdeklődni

2018. nov. 28. 11:47
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdemes, jól látod. Egyrészt szemét dolog belemászni más kapcsolatába, másrészt ha elmegy veled az mit fog jelenteni? Azt, hogy olyan fajta lány, akit tőled is el fognak szedni.
2018. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Lady Beth ***** válasza:
47%
Vannak szabad nők de gondolom ők nem felelnek meg neked és az igen magas kritériumaidnak.
2018. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Tudom, hogy hülye vagyok, de ezt a szabad nők nincsenek-et nem értem. Kifejtenéd?
2018. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem se hívd el! Aki kapcsolatban van, annak 2 dolga lehet

1:saját kapcsolatát építeni, rendezni esetleg megmenteni ha gond van, de ebbe neked nincs beleszólásod.

2:előbb szakítani, utána randizni, ha tényleg más kéne neki


De te ne várj senkire!

Olyat hívj randira, akit biztos érdemes!

2018. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#7 Kifejtem. Szabad nők nincsenek, mert majdnem minden valamirevaló nőnek van barátja, akinek pedig nincs, azok

1. Úgy néznek ki, hogy nem kellenek senkinek, ergo nekem sem

2. Nem is akarnak kapcsolatot

3. Ha akarnak, akkor sem lehet észrevenni őket, mert nem írják ki a homlokukra filctollal, hogy "igen, nincs párom, lehet próbálkozni"

2018. nov. 28. 11:57
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

gondolom az lehet a szitu hogy csajozni gyáva vagy, az igényeid magasak, viszont találtál valami csajt valami véletlen folytán, akinek van csávója. úgyhogy most a legkönnyebb útnak az látszik hogy vársz és nem csinálsz semmit, hátha ez a csaj, aki már hatezer éve amúgy friendzone-ba rakott majd a karjaidba omlik :D


hát neked se lesz még jópár évig csajod ezzel a hozzáállással barátom...

2018. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!